Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Жительку Сумщини ошукали на 6,5 тисяч гривень

87
Намагаючись продати через відомий сайт оголошень комп’ютерний монітор, жінка перейшла на запропонований «покупцем» фейковий сайт, де ввівши дані своєї банківської картки, втратила власні кошти.

До поліції з заявою про шахрайство звернулася 33-річна жителька Глухова. Жінка розповіла, що розмістила на відомому сайті оголошення про продаж комп’ютерного монітора. Пізніше в месенджер їй надійшло повідомлення від потенційного покупця, який хотів придбати товар. Останній запропонував глухівчанці скористатися послугою «доставки сайту» і надіслав, нібито, відповідне посилання. Перейшовши за яким, заявниця ввела данні своєї банківської картки: номер, строк дії та cvv-код. Пізніше з’ясувалося – замість надходження грошей на її рахунок, як запевняв «покупець, звідти зникло 6 500 гривень.

У поліції за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, в рамках якого проводяться заходи щодо встановлення особи зловмисника.

Правоохоронці звертаються до громадян з проханням користуватися виключно перевіреними Інтернет-ресурсами, і не переходити за посиланням, які занадто настійливо пропонують невідомі особи. Крім того, не робіть передоплату за замовлений в Інтернеті товар, а розраховуйтесь за нього виключно під час отримання в логістичній компанії, попередньо перевіривши вміст посилки. Будьте обачні з незнайомими, які продають – купують товари через Інтернет, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.