Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Як вибрати портативну грілку: основні критерії

35

Під час подорожі, відпочинку на природі, зимової риболовлі люди часто мерзнуть, навіть якщо одягаються тепло. Через зниження температури кров у організмі рухається повільніше, судини звужуються, що призводить до зниження імунітету й зростання ризику захворіти.

Щоб подбати про здоров’я і уникнути дискомфорту, варто придбати компактні грілки для різних частин тіла. Це одноразові або багаторазові герметичні пакети, які виробляють тепло і добре зігрівають навіть у морозну погоду на вулиці. Останнім часом багато таких виробів замовляють для військових, щоб забезпечити комфорт тим, хто знаходиться на фронті.

Які грілки можна придбати в інтернет-магазині Evergo

Портативні джерела тепла відрізняються за принципом роботи й найкраще показують себе в різних ситуаціях. Купити грілки для рук і ніг багаторазові можна у двох варіантах – хімічні, заповнені сольовим розчином, та електронні. Перші виготовляють із невеликим активатором усередині, а виділення тепла відбувається шляхом переходу рідини у кристали. Використовувати такі моделі можна скільки завгодно разів.

Надійним портативним джерелом тепла стануть також акумуляторні грілки. Це оптимальний варіант за наявності постійного, стабільного джерела живлення – розетки або павербанку. Часто такі моделі використовують у кемпінгу, проте вони актуальні й серед військових, коли є можливість для підзарядки. Ці вироби працюють доти, доки є живлення, відносяться до багаторазових, швидко нагріваються і заряджаються всього за декілька годин.

Існують також одноразові грілки, які зручно придбати до відпочинку на природі або походу, якщо таке відбувається нечасто. Такі екземпляри виготовлені у вигляді герметичного пакета, наповненого сумішшю з активованого вугілля, соди, вермікуліту, солі й залізного порошку. Щоб отримати тепло, достатньо відкрити пакет і трохи струснути його – виріб забезпечить обігрів протягом 8-12 годин.

Як правильно вибрати: основні критерії

Грілки потрібні не тільки військовим та туристам, які люблять зимові походи. Портативні джерела тепла допоможуть у різних ситуаціях – наприклад, дозволять зігрітися у випадку відключення світла й опалення. Ними часто користуються спортсмени, особливо під час тренувань і змагань на вулиці в негоду. Хороший виріб захистить від переохолодження й забезпечить комфорт.

грілка для військових

Ціна на грілку для військових залежить від її типу та характеристик, проте це завжди буде корисне придбання. Як багаторазові, так і одноразові моделі користуються попитом у кемпінгах, наметових містечках навіть улітку, адже й цієї пори року ночі бувають прохолодними, а дні – дощовими. Перш ніж придбати ту чи іншу модель, варто визначитися з такими критеріями:

 

  • тип. У деяких випадках достатньо одноразового портативного джерела тепла – наприклад, коли планується одноденний похід або недовгий відпочинок на природі. Багаторазові розраховані на використання протягом кількох років;
  • вид. В інтернет-магазині Evergo можна придбати каталітичні, акумуляторні (електричні) та хімічні грілки. Останні зовні нагадують подушки, зроблені з поліпропілену, вони, своєю чергою, поділяються на сольові, самогріючі, гелеві. Електричні можуть перетворюватися на додаткові зарядні пристрої або світильники;
  • вигляд. Грілки випускаються для дорослих і дітей. Моделі, розраховані на малюків, мають більш привабливий дизайн і зовні нагадують іграшки.

Багаторазові моделі коштують дорожче одноразових, і потреба в них є тільки у випадку постійної експлуатації. Для епізодичного використання 1-2 рази на рік достатньо одноразових.

Реклама