Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумський національний театр представив прем’єру мюзиклу

160

Прем’єру, присвячену Міжнародному дню театру, презентував творчий колектив Сумського національного театру драми та музичної комедії ім. М. Щепкіна. Цього разу на суд глядача винесена сумська інтерпретація української театральної класики – «Конотопська відьма» за повістю Г. Квітки-Основ’яненка

Свято Мельпомени не вдалося зіпсувати навіть нашим клятим сусідам, через зліт літаків яких була оголошена повітряна тривога, тривалістю майже в годину. Глядачі мужньо чекали на вистави, і були щедро нагороджені сценічним дійством.

Майже оригінальний текст Квітки-Основ’яненка втілив у життя режисер Максим Булгаков. Неперевершена сценографія від Алії Байтенової, витончені костюми від Андрія Романченка, живий оркестр, вокальні і танцювальні номери на музику Ігоря Поклада. Робота кожного з акторів на сцені, а їх там, за вже доброю традицією щепкінців, немало, достойна невщухаючих овацій. Браво! Біс!!!

Насолода для очей і вух. Так декількома словами можна описати нову «Конотопську відьму» сумчан.

Усі, хто не встиг на прем’єру – мерщій за квитками! Наступні покази мюзиклу “Конотопська відьма” у Сумах відбудуться 12 та 13 квітня!