Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Про «Панораму»

Газета “Панорама” для тих, хто хоче зробити світ кращим.

Назва книги відомого чеського письменника Мілана Кундери “Нестерпна легкість буття” цілком можна назвати творчим кредо видання.

Перший номер суспільно-політичної газети “Панорама” вийшов у світ у грудні 1998 р. Сьогодні “Панорама” – “товста” газета з безліччю кольорових сторінок, популярною ТВ-програмою та різноманітними додатками (“Вища школа”, “Велика економіка”, ” АГРО”, “Рейтинг ТОП 50” тощо)

Загальний тираж газет “ВС Панорама-медіа” та “Панорами ТВ” – 44 000 прим.

Видання розповсюджуються у м. Суми та Сумській області у роздрібних мережах та за підпискою. Газети виходять щотижня, щосереди.

“Панорама” – це газета, яку купують, щоб читати, а читають у тому, щоб робити.

На Першому професійному конкурсі преси “Панорама” перемогла у номінаціях “Найкраще використання інфографіки” та “Найкраща маркетингова ідея у просуванні газети” (система доставки “Литва”). Також “Панорама” стала лауреатом у номінаціях “Найкращий загальний дизайн газети” та “Найкраща стаття на тему прав людини”.

“Панорама” неодноразово ставала лауреатом конкурсів журналістських розслідувань, а у 2009 р. отримала Гран-прі за розслідування про махінації з видачею земельних ділянок у Сумській міській раді.

Журналісти “Панорами” також публікували гучні розслідування про “благодійні” медичні фонди, отримання фальшивих дипломів про вищу освіту, контрабанду вантажів подвійного призначення тощо. Одне з найгучніших розслідувань – “Піраміда Чмиря” (www.vsisumy.com.ua) – про масові фальсифікації на місцевих виборах – “Панорама” опублікувала у 2010 році.

Багато наших журналістів сьогодні працюють у Києві у провідних виданнях та на популярних телеканалах. У столиці “Панораму” вже давно називають кузнею кадрів.

Ми пишаємося своїми колегами та їх успіхами.

“Панорама” пише не лише про політику та проблеми. Це газета для всієї сім’ї: “Дитяча сторінка”, “Жіночий клуб”, “Спорт”, життєві історії, гумор, поради лікарів і т.д.

Але у всіх матеріалах наше кредо незмінне: ми газета для тих, хто хоче зробити свій будинок, двір, вулицю, квартал, район, місто, область, країну, світ кращий.

Якщо вам цей намір до вподоби, приєднуйтесь до нас.

Редакція газети та сайту:

Головний редактор Євген Положій: pologiy@ukr.net
Головний редактор «Панорама ТБ» Олена Касаткіна

м. Суми, Покровська пл., 6, 2 поверх.
Тел. (050) 574-49-04

E-mail відділу реклами газети: panorama.sumy@ukr.net
E-mail редакції сайту: vsisumy@gmail.com

Ідентифікатор медіа в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа ТОВ “Всі Суми Панорама-медіа” – R40-00989.