Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумські спортсмени з інвалідністю повернулись з нагородами міжнародної спартакіади

40
У Чернігові відбулася VII відкрита Міжнародна спартакіада «Сильні духом» серед осіб з інвалідністю. Сумську область там представляли сумський спортивний клуб інвалідів «Фенікс» та шосткинська організація осіб з інвалідністю «Паритет – Шостка», які у підсумку вибороли низку нагород у всіх видах.

Змагання проходили в спортивному комплексі «Хімік» за підтримки Чернігівського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» та ГО «Інтеграція». Програма складалась з п’яти видів: бочча, дартс, корнхол, стрітбол та новус.

«Ці змагання інтеграційні і доступні для багатьох людей, у кого є серйозні проблеми зі здоров’ям, – розповів керівник «Фенікса» Олександр Грінка. – Представники нашої команди прийняли участь у всіх видах змагань. Тривала запекла боротьба за кожен бал. У командному турнірі з боччі наша команда посіла третє місце. Бочча зараз добре почала розвиватися в Україні. Це перспективний паралімпійський вид, до нього активно можуть долучатися, зокрема, і ті, хто пересувається на кріслах колісних. Безпосередньо для Сум це нова гра, яка, сподіваюсь, набере більшої популярності і у нашому регіоні. Наш клуб теж намагається пропагувати подібні види спорту, включаючи їх до спартакіади і до спортивно-інтеграційних ігор, які ми щорічно проводимо».

Досьє. Спортивний клуб інвалідів «Фенікс» вдруге бере участь у спартакіаді «Сильні духом». Вона проходить у Чернігові сьомий рік поспіль, і на неї з’їжджаються сильні духом спортсмени з різних регіонів України та зарубіжжя. Головний посил змагань – це дружба, інтеграція і розуміння.

Григорій Санич
Панорама-2021