Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумська «Тенісна академія» хоче взяти «Трофей Європи»

145

МСК «Тенісна академія» новий сезон має розпочати з виступу у європейському кубковому турнірі. Зараз Європейська федерація настільного тенісу збирає заявки від усіх потенціальних учасників і через два тижні оголосить в якому саме турнірі сумчани почнуть свою ходу.

Як відомо, муніципальний спортивний клуб у минулому сезоні завоював срібні медалі в українському чемпіонаті і нині в рейтингу європейських клубів займає 43 місце. Це дає йому право розпочату боротьбу у новому турнірі – Кубок «Трофей Європи» (на зразок нової Ліги конференцій у футболі). Але якщо певна кількість призерів інших європейських чемпіонатів, які нині перебувають в рейтингу вище за сумчан, не подадуть своєчасно заявки, наш клуб може потрапити в турнір рангом вище – Кубок Європи. Саме у цьому турнірі сумчани виступали протягом майже віх останніх років і двічі пробивалися навіть до 1/8 фіналу.

Ми спочатку не планували у новому сезоні виступати в єврокубках, – зазначив головний тренер «Тенісної академії» Володимир Хавкін. – Оскільки у нас просто – напросто нема коштів на закордонні виїзди, бюджетом міста вони не передбачені.

Але нам пішло назустріч керівництво Федерації настільного тенісу України і виділило необхідну суму для того щоб заявитись у турнірі. Зараз чекаємо в який з турнірів можемо потрапити. А далі доведеться шукати кошти для виїзду на перші матчі. Якщо ж ми після офіційної заявки не візьмемо участь у турнірі, нас очікуватимуть штрафні санкції і кількарічна дискваліфікація.