Чоловіче здоров’я та молодість на довгі роки
Будь-якому чоловікові хочеться відчувати свою мужність та силу протягом довгих років. Проте, є різні хвороби, які цьому заважають. Зазвичай вони пов’язані з порушенням роботи простати. Такі патології знижають якість життя та спричиняють багато дискомфорту. І цих «ворогів» чоловічого здоров’я треба знати в обличчя. Адже тільки так можна подолати їх на ранніх стадіях та зберегти свою молодість і статеву силу.
На Закарпатті лікуванням таких патологій займається приватна Клініка Біляка. Її лікарі допомагають чоловікам подолати хвороби передміхурової залози та повернути цьому органу функціональність. Нижче ми детально розбираємо, як запідозрити ці захворювання та що робити.
Які хвороби загрожують чоловічій молодості та силі?
Є низка патології, через які чоловіче здоров’я може погіршитися. Та найбільшу загрозу становлять ці:
- Аденома простати – це гіперплазія, тобто надмірне розростання тканин передміхурової залози. Через це чоловік стикається з досить болісними, принизливими симптомами. До того ж, доброякісний процес за певних обставин може перейти у злоякісний.
- Простатит – запалення залози, яке може бути гострим або хронічним. У запущених випадках може лишити чоловіка його статевої сили.
- Кіста простати – доброякісне утворення у тканинах залози, що може порушувати процес генерації сперми, провокувати передчасну еякуляцію та інші проблеми.
Тобто, доволі часто коли в чоловіка щось не ладиться у сексуальному житті, причина криється саме у патологіях передміхурової залози. Ці хвороби не виникають «на рівному місці». Зазвичай це пов’язано з гормональними змінами в організмі, нерегулярним статевим життям, інфекційними хворобами, переохолодженнями. Також на роботу простати впливає спосіб життя. Зокрема, і чоловіків, які мало рухаються, не займаються спортом та носять щільну білизну хвороби простати зустрічаються частіше.
Як розпізнати проблему?
Найяскравіший маркер проблем з простатою – порушення сечовипускання. Саме цьому лікарі часто питають в пацієнтів на прийомі: «Мочитеся в унітаз чи на туфлі»? Справа в тому, що будь-які патології передміхурової залози призводять до її збільшення. Через це звужується просвіт сечовивідного каналу, тому мочитися стає дедалі складніше.
Ознаками порушень сечовипускання, пов’язаних з патологіями простати, є:
- часті позиви;
- відчуття переповненого сечового міхура – навіть відразу ж після випорожнення;
- тонка, млява та переривиста цівка сечі;
- болісне сечовипускання, під час якого доводиться сильно напружуватися.
Також захворювання простати можуть проявлятися дискомфортними відчуттями у промежині та проблемами у сексуальній сфері. Найпоширенішими симптомами можна назвати:
- послаблення ерекції;
- дискомфортні відчуття під час сексу;
- передчасна еякуляція;
- зменшення кількості сперми.
Дуже важливо звернути увагу на ці симптоми якомога раніше. Адже на ранніх стадіях можливе повне та ефективне лікування патологій простати без важких наслідків для статевого здоров’я.
Діагностика патологій передміхурової залози
Сьогодні, завдяки сучасним методам обстеження, можна виявляти ці хвороби на ранніх етапах, що значно підвищує ефективність лікування. Для діагностики пацієнтів з підозрою на хвороби простати уролог проводить:
- пальпацію – дозволяє оцінити розміри органу, виявити збільшення та отримати простатичний сік для аналізу;
- трансректальне ультразвукове дослідження (ТРУЗІ) – візуалізує контури та структуру тканин органу, показує наявність запальних процесів, гіперплазії та інших новоутворень;
- КТ та МРТ – призначаються для уточнення діагнозу та більш детального сканування.
Усі ці методи обстеження доступні у Клініці Біляка. Це дозволяє своєчасно виявити хворобу та призначити ефективне лікування, що поверне чоловічу силу.
Чим можна допомогти?
Сучасна медицина дозволяє лікувати хвороби простати, залишаючи чоловікові важливий орган та його функціональність. Зокрема, «золотим стандартом» вважається трансуретральна резекція (ТУР) простати, під час якої видаляються патологічні тканини, а здорові залишаються. Це дозволяє повернути пацієнтові здатність до нормального сечовипускання та його чоловічу силу. Звернутися по допомогу можна до Клініки Біляка (контакти є на сайті Клініки).