Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Замороження соцстандартів убиває економіку

170

Щороку, першого жовтня в Україні відзначається День людей похилого віку, а також День ветерана. Але цього року фактично святкувати нічого – за останні півроку зарплата і заощадження українців знецінилися більш ніж наполовину. Пенсія втратила 50% своєї купівельної спроможності, і це означає, що пенсіонер сьогодні не може купити найнеобхіднішого, а ще до того отримує квитанції за комунальні послуги з новими цінами.

«Політика нинішнього уряду щодо соціальних стандартів не виправдана ні з соціальної, ні з економічної, ні з чисто людської точки зору.

Влада обрала найпростіший шлях — вирішила, що краще забрати у людей соціальні стандарти, зупинити пенсії на рівні грудня 2013 року, підняти тарифи. Мовляв це ефективно для бюджету.
Але такий варіант — хибний. Він не подолає старих проблем в країні та призведе до створення нових.
Замороження соціальних стандартів вбиває внутрішній ринок. Світова практика показує, що спроба оздоровити економіку за рахунок урізання бюджетних витрат і соціальних стандартів — це шлях в нікуди. Подібна стратегія вже завела в глухий кут Францію, що стало причиною урядової кризи.

Держава не повинна ухилятися від своїх соціальних зобов’язань перед громадянами, прикриваючись війною. Необхідно прийняти терміновий план соціального порятунку, який дозволить повернути соціальні стандарти на колишній рівень і підвищити їх у майбутньому», — упевнений керівник Сумського обласного виборчого штабу Партії Сергія Тігіпка «Сильна Україна» Віктор Солодов.

На правах політичної реклами.