Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

З “Першим м’ясним” смакують ковбаски

734

Сніданок з ніжною вареною ковбасою, обід з палочкою копченої чи сосисками, а святкова вечеря з м’ясними делікатесами чи шинкою – асортимент ковбасних виробів власного виробницва першокласної якості від торгової марки “Перший м’ясний” задовільнить смаки найвибагливіших гурманів.

Не відмовляйте собі у задоволені посмакувати якісною та натуральною ковбасою – завітайте до фірмової торгової мережі магазинів, що вже 5 років забезпечує ковбасними виробами та півфабрикатами власного виробництва жителів Сумської області.

Продукція торгової марки “Перший м’ясний” виробляється зі свіжих якісних продуктів від найкращих постачальників України. На всю сировину, м’ясо,спеції і т.д. є всі сертифікати якості. Продукція виготовляється згідно нормативної документації. Ковбасні вироби ” м’ясного” характеризуються високою харчовою цінністю завдяки вдалому поєднанню високоякісної сировини, відповідній обробці, наявності широкого вибору продукції, яка задовольняє різноманітні потреби споживачів. Транспортується продукція у спеціальних машинах, де є холодильні установи, які на протязі перевезення зберігають необхідний температурний режим.

“Для нас на першому місті стоїть якість продукціїї, ми не женемося за високими цінами. Постійно залучаємо акційні позиції на період двох тижнів, далі змінюємо акційний асортимент на інші види. На період акційних пропозицій ціни на нашу м’ясну продукцію є найнижчими у місті Суми та області. Дані пропозиції діють по всій фірмовій торгівельній мережі «Перший м’ясний». Ми контролюємо свою конкурентну стійкість та постійно створюємо нові переваги на ринку м’ясних та ковбасних виробів”, – говорить , – говорить маркетолог компанії “Перший м’ясний” Марина Рибалка.

Окрім постійних акцій на товари магазину “Перший м’ясний” компанія проводить щотижневі дегустації подукції, на яких можна покуштувати ковбаски, перевірити їх справжню якість та відчути відмінний смак. Кожен залишений відгук не залишається поза увагою, так покупці можуть контролювати і покращувати смак своїх улюблних ковбас.

Знайти фірмовий магазин торгової марки “Перший м’ясний” просто: їх легко впізнати за опрятним червоно-біло-зеленим оформленням вітрин. Окрім того, мережа постійно розвивається та відкриваються нові магазини у найбільш зручних для покупців місцях. Більшість фірмових магазинів «Перший м’ясний» знаходяться у центрі міста, інші в спальних районах. Нині у м. Суми фірмові магазини є за адресами:

вул. Курська 121
вул. Холодногорська 13
вул. Харьківська 78
вул. Ковпака 59/4
вул. Металургів 13
вул. Чорновола, 78
вул. Харьківська, 12
вул. Кооперативна, 1
вул. М. Лушпи, 13.

Дякуємо за довіру наших покупців, ваш вибір важливий для нас! Ми цінуємо кожного, адже від Вас залежить наш розвиток.

R