Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

З Днем медичного працівника!

1,297

Вітання головного лікаря клініки «Еледія» Лариси Вікторівни КУЦ

Шановні колеги!

Напередодні Дня медичного працівника прийміть від мене найщиріші вітання! Насправді, у людини немає нічого ціннішого за здоров’я, і саме нам, медикам, з щирою вірою й надією на кваліфіковану допомогу ввіряють свої життя пацієнти.

Сьогодні наші лікарні, поліклініки й медичні центри устатковуються надсучасним медобладнанням, а в медичну практику все активніше впроваджуються новітні технології, однак, погодьтеся, техніка, пристрої – це тільки «інструменти», що так само, як і традиційний скальпель, потребують вмілих рук, розуму, знань і таланту лікаря. Потребують святого терпіння й уваги до пацієнта всього медичного персоналу, коли для одужання хворого цілющим стає кожне співчутливе і людяне слово, дбайливий професійний догляд.

Нелегкі часи наразі долає Україна, і професія медичного працівника для скалічених війною людей – українських громадян, як остання надія на порятунок. Адже медик лікує не тільки тіло, він дає пацієнтові надію на повноцінне життя, а отже, рятує й душу. Сподіваюсь, що часи забуття, часи лихоліть для вітчизняної медицини вже позаду, і професія медичного працівника повертає повагу до себе, престиж, на які, без сумніву, заслуговує.

Тож, як кажуть в Україні, з роси і води Вам, любі колеги! Злагодженої та натхненної праці, достойної оплати Вашої благородної й такої важкої справи, добробуту в родинах, гармонії в душах! І довгоочікуваної Перемоги нашій Україні!

Лариса Вікторівна КУЦ,
головний лікар клініки «Еледія»,
кандидат медичних наук, депутат Сумської міської ради,
голова постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення