Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Вітер чистоти не покидає міста

414

18 березня 2014 року виконавчий комітет міської ради розглянув подання в. о. прокурора м. Суми щодо результатів конкурсу по визначенню в послуг виконавців комунальних послуг з організації збирання, вивезення, утилізації та захоронення твердих побутових, великогабаритних та ремонтних відходів, що утворюються на території міста Суми.

Не загострюючи уваги на професійних юридичних подробицях протесту, доведена упередженість конкурсної комісії щодо учасників, невідповідність висновків конкурсної документації, пов’язаність фірм ТОВ «Техкомресурс» та ТОВ «Сервісресурс», як заснованих однією особою та надання ними однакових документів, що фактично за любих умов забезпечує перемогу у конкурсі цій особі. За умов законного проведення конкурсу договір комунального замовлення повинен бути укладеним з ТОВ «Сервісресурс » не на п’ять років, а на один рік.

Прокуратура законодавчо аргументовано звернулась до місцевої влади з вимогою скасування результатів конкурсу по лоту 2, скасування рішення виконкому, яким ці результати введені в дію та розірвання договору на надання послуг з переможцями.

Виконавчий комітет Сумської міської ради задовільнив прокурорське подання частково, скасувавши рішення, яким введено в дію результати конкурсу та зобов’язав департамент інфраструктури міста розірвати укладену угоду на комунальне замовлення.

Згідно законодавству, що регламентує дані правовідносини, результати конкурсу вводяться у дію рішенням виконкому. Скасувавши своє рішення місцева влада фактично відмінила результати конкурсу. Управління інфраструктури міста повинно негайно виконати законну вимогу влади та прокуратуру: розірвати договір комунального замовлення з ТОВ «Сервісресурс».

Неодноразово на засіданні виконкому висловлювалось застереження, що «сміттєві війни» можуть негативно вплинути на санітарний стан міста та за цих умов покладається надія на працюючого у складний час перевізника ТОВ «А-Муссон». Від імені всіх працівників товариства висловлюємо подяку керівництву міста за довіру та позитивну оцінку нашої роботи, неупереджений підхід до виявлених порушень закону. Запевняємо, що ТОВ «А-Муссон» буде надаватися якісні послуги, своєчасно вивозити сміття, контейнерні майданчики матимуть належний вигляд, буде зроблене все можливе для утримання рідного міста чистим.

Наряду з цим звертаємось до населення міста. Шановні сумчани, без вашої допомоги виконати поставлені завдання дуже складно, тому сподіваємось на акуратність у поводженні з побутовими відходами. Дякуємо за порозуміння споживачів, що регулярно вносять плату та попросимо боржників проявити громадську свідомість: розрахуватись за надані послуги.

На правах рекламы