Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Vana Tallinn: чому варто відвідати завод

46

Естонський лікер, відомий насиченим смаком та лікувальною дією, з’явився в 1960 році. Він здобув надзвичайний попит і тепер в ассортименті ціла лінійка різноманітних смаків. Компанія пропонує також екскурсії по заводу і декілька інших цікавих заходів.

Що можна робити на заводі Liviko

Зараз виробництво належить концерну Лівіко, який вивів підприємство на новий рівень. Продукцію поставляють по всьому світу, і вона користується незмінною любовью споживачів. Міцний лікер додають до кави та коктейлів, а ще Vana Tallinn зміцнює імунітет та заспокоює нервову систему.

На честь такого корисного спиртного проводять фестивалі та свята, особливо часто в Естонії, Де Старий Таллін вважають національною гордістю. Проте найцікавішим буде відвідання заводу Лівіко, де пропонують:

  1. Екскурсія. Куратор проведе детальний огляд цехів, разом з дегустацією. Відвідувачі дізнаються про методи дистиляції джинів, про технологію виробництва лікеру з різними цікавими етапами. На заводі виготовляють не тільки Vana Tallinn, а й горілку та інший алкоголь. Про це теж буде детальна розповідь.
  2. Інтерактивний музей. Він включає багато цікавих і несподіваних занять, які вінчає безчасова і безпросторова кімната. Але головною розвагою, окрім фотографій в веселих костюмах та занять на діджейському пульті, стане розпізнавання запахів та смаків прянощів та трав, які використовуються у виробництві.
  3. Академія напоїв. Це модний бар, який значно розширить знання про алкогольні напої та правила їх змішування. Сомелье та бренд-амбасадори розкажуть про різні види алкоголю, особливості їх вживання та найкращі рецепти коктейлів. Також можна дізнатись про безалкогольні напої і влаштувати дегустацію.

В склад лікеру входить 56 різних складових, не враховуючи чисту артезіанську воду. Тому багатьох цікавить точний рецепт, а також секрет отримання витяжок і настоянок для збереження корисних речовин. Вана Таллін містить вітаміни групи В і багато мікроелементів.

Як види відвідувань пропонують

Компанія виготовляє різноманітне спиртне. але незмінно високої якості. Можна спробувати їх продукцію і в Україні, замовивши на сайті MAUDAU. На завод можна потрапити лише за попереднім записом, вони пропонують декілька стандартних варіантів:

  1. Класичний. Включає відвідування заводу, похід до інтерактивного музею, дегустацію напоїв та знижку в фірмовому магазині. Займає до двох годин і вартує 25 євро з людини.
  2. Преміум-тур. До попереднього списку додається курс по створенню коктейлів в Академії напоїв. Займає 3-3,5 годин, в групі до 15 людей.
  3. Індивідуальний. Включає всі названі активності, проводиться для обмеженої групи осіб за попереднім замовленням. Час обмежений лише графіком роботи заводу та фінансовими можливостями замовника. вартість складає від 1000 євро, в залежності від тривалості.

Відвідувачам пропонують великий список цікавих занять та можливість більше дізнатись про улюблені напої.

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я