Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

“Укрнафта” сплатила понад 10 млрд. грн. податків за 8 місяців 2018 року

150

“Укрнафта” сплатила понад 10 млрд. грн. податків за 8 місяців 2018 року, включаючи виплати в рахунок погашення простроченого податкового боргу. “Укрнафта” збільшила виплату податків в поточному році – для порівняння за весь 2017 рік компанія виплатила 10,2 млрд. грн., а в 2016 – 8,1 млрд. грн.

Компанія продовжує виплачувати податковий борг одночасно зі сплатою всіх поточних податкових зобов’язань. За 8 місяців 2018 року “Укрнафта” сплатила 1,03 млрд. грн. в рахунок погашення простроченого податкового боргу. Консервативний план передбачає повернення 1,2 млрд. грн. податкового боргу до кінця поточного року.

Ризиками для погашення податкового боргу залишаються спроби блокування спецдозволів з боку регуляторних органів, а також проблеми в системі державних аукціонів з продажу нафти, через які “Укрнафта” реалізує нафту та конденсат.

Нагадуємо, що на кінець першого півріччя 2018 року прострочений податковий борг ПАТ “Укрнафта” становив 11,05 млрд. грн. Цей показник включає прострочену заборгованість самої компанії та її структурних підрозділів. Підхід “Укрнафти” до обліку податкового боргу відповідає чинному законодавству та узгоджується з рекомендаціями незалежного зовнішнього аудитора. Переважна його частина сформувалась впродовж 2014-2015 років до зміни менеджменту компанії.

R