Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У центрі Сум зіткнулися два легковики (Відео)

482

Зіткнення автомобілів BMW та ВАЗ відбулося на перехресті площі Покровської та вулиці Гагаріна. Саме це виявили патрульні поліцейські, які прибули на місце події. Внаслідок ДТП ніхто не постраждав, транспортні засоби зазнали механічних пошкоджень. Водії дійшли обопільної згоди та склали Європротокол.

Нагадуємо, що європротокол — спеціальний бланк повідомлення про настання дорожньо-транспортної пригоди, який заповнюється водіями-учасниками ДТП на місці аварії, потім надається страховику та стає підставою для виплати страхового відшкодування потерпілим.

Європротокол може заповнюватися, як у паперовому вигляді, на спеціальному бланку, так і в електронній формі, з використанням системи «Електронний Європротокол»: https://dtp.mtsbu.ua

Щоби скориставшись європротоколом під час оформлення ДТП, вам не потрібно викликати патрульних — ви його заповнюєте самостійно.

Європротоколом ви можете скористатись у разі, якщо:
відсутні травмовані (загиблі) люди;
водії-учасники ДТП мають поліси автоцивільної відповідальності;
наявна згода водіїв транспортних засобів, які стали учасниками аварії, щодо обставин ДТП;
дорожньо-транспортна пригода призвела до незначних пошкоджень;
у водіїв відсутні ознаки алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів.

У разі невиконання хоча б однієї з зазначених умов, виклик відповідного підрозділу Національної поліції для оформлення ДТП є обов’язковим.

Якщо водії скористались європротоколом (незалежно від його форми), то вони:
мають право залишити місце ДТП;
звільняються від обов’язку інформувати відповідний підрозділ Національної поліції України про настання ДТП;
звільняються від адміністративної відповідальності, передбаченої за спричинення ДТП;
повинні не пізніше трьох робочих днів із дати ДТП звернутись зі своїм примірником заповненого європротоколу до страховика.