Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах знову судили неповнолітнього гвалтівника

469

У Зарічному райсуді Сум відбулося засідання у справі за обвинуваченням Владислава Кривошея у зґвалтуванні та умисному легкому тілесному ушкодженню, що спричинило короткочасний розлад здоров’я або незначну втрату працездатності (частина 1 статті 152 та ч.2 ст. 125 Кримінального кодексу України). Через закінчення процесуального часу, виділеного для розгляду справи, розгляд справи відкладено.

Ухвалою суду до 16 год. 00 хв. 19 серпня 2020 року обвинуваченому продовжено застосування запобіжного заходу у виді цілодобового домашнього арешту за місцем його проживання, з дозволом відвідування медичних , культурних, учбових закладів (практики), місця роботи та з повідомленням органів контролю за дотриманням умов домашнього арешту, з покладенням обов’язків:
прибувати за кожною вимогою до суду;
утримуватися від спілкування з потерпілою;
повідомляти суд про зміну місця проживання;
носити електронний засіб контролю.

Наступне судове засідання відбудеться о 10 год. 30 хв. 10 липня 2020 року.

Справа слухається в закритому судовому засіданні.

Нагадаємо: подія сталась 8 березня 2019 року близько 23 години в м. Cуми. Дівчина поверталася з роботи додому, в одному з провулків поблизу вулиці Троїцької на неї напав невідомий, який ударив її в обличчя та, погрожуючи фізичною розправою, зґвалтував.