Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах запрацювало відділення реабілітації, оснащене унікальним обладнанням

736

Вже місяць у КНП «Клінічна лікарня № 4» працює реабілітаційне відділення для тих, хто потребує відновлення після серцево-судинних захворювань, хвороб опорно-рухового апарату, травм.
Лікування у відділенні, за наявності направлення від сімейного або профільного лікаря, безкоштовне як для мешканців Сумської МТГ, так і для жителів області.
Саме приміщення відділення – не нове, раніше тут було реанімаційне неврологічне відділення. Зараз же, після ремонту і оснащення обладнанням, у реабілітаційному відділенні відкрито шість палат, розрахованих на 30 ліжок, з комфортними умовами перебування пацієнтів. У кожній палаті, окрім необхідних ліжок і тумбочок, є умивальник, холодильник, мікрохвильова піч, чайник і, навіть, телевізор.
«Наше відділення майже від першого дня відкриття заповнилося пацієнтами, – розповідає завідувачка Лідія РІЧКАЛЬ. – На жаль, наших послуг потребують дуже багато містян. А зараз, коли війна калічить наших громадян, потреби у реабілітації ще більше зростуть».
Директор лікарні №4 Дмитро КРАВЦОВ радіє спільним успіхам: «У реабілітаційному відділенні надається медична, соціальна фізична, психологічна реабілітація. Працює мультидисциплінарна команда лікарів, яка надає повний спектр реабілітаційних послуг. Для кожного пацієнта складається індивідуальний план лікування. У нас є унікальне для міста і для області обладнання, яке допоможе людині після важких інсультів, травм опорно-рухового апарату відновитися і продовжити жити повноцінним життям».
Сучасне унікальне обладнання – це тракційний стіл, підвісна клітка, універсальний стіл для роботи з травмованою чи пошкодженою верхньою кінцівкою, роботизований універсальний пристрій для реабілітації рук та багато іншого.
Усі лікарі, які працюють у реабілітаційному відділенні, пройшли відповідне навчання і знаються на своїй справі. Це підтверджують і пацієнти відділення, які після важких інсультів повертаються до соціального життя – їх навчили ходити, розмовляти, жити повноцінним життям.
Відділення знаходиться за адресою: м. Суми, вул. Металургів, 38, тел.: +380996406607