Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах відзначили найактивніших стажерів у Сумській міській раді (Фото)

221

Стажерів-випускників вітали у Молодіжному центрі «Романтика», їм було вручено сертифікати про успішне стажування у Сумській міській раді

Усі учасники стажування, які отримали сертифікати, а це 23 особи, розпорядженням міського голови будуть зараховані до кадрового резерву Сумської міської ради.

«Мені приємно вітати сьогодні тут молодих людей, яких я вже можу назвати колегами. Кожен із вас отримав той багаж знань, який вам знадобиться у будь-якій роботі. Це важливі вміння та навички – і мені приємно, що їх ви змогли здобути саме в нашому органі місцевого самоврядування. Дуже важливо долучати молодь до процесів, пов’язаних із розвитком нашої громади, – у вас є цікаві ідеї, креативні задуми, непересічні ініціативи. Я бажаю всім вам успіхів та знайти своє місце в структурі міської ради», – сказав очільник Сумської громади.

Нагадаємо, таке стажування проводиться вже 10 років поспіль. За цей час близько 970 учасників отримали такі ж сертифікати. Багато випускників цього проєкту вже працюють в міській раді в департаментах, управліннях чи відділах.