Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах у неділю відкриють головну ялинку

286
У Сумах цього року збільшили кількість новорічної ілюмінації, а головне святкування перенесли на Театральну площу. Про програму новорічних свят на території Сумської міської громади розповіли міські посадовці.

Цього року на Театральній площі буде святкова ілюмінація, Різдвяний ярмарок, яскраві фотозони та розваги.

У День Святого Миколая, 19 грудня, на Театральній площі розпочнуть працювати святкові локації – атракціони для дітей, фотозони та ярмарок. Цього ж дня новорічними вогнями засяє головна ялинка громади. Повністю «казкове містечко» запрацює з наступних вихідних, 25 грудня.

Підприємці реалізовуватимуть продукцію у шести декорованих дерев’яних будиночках, прикрашених яскравою ілюмінацією.

Головне святкове дійство очікується новорічної ночі, 31 грудня, – о 23:30 на Театральній площі розпочнеться концерт за участі творчих колективів і окремих виконавців Палацу культури «Хімік». Для сумчан та гостей міста проводитимуть конкурси та ігри, а після зустрічі Нового року розпочнеться дискотека, яка триватиме до 3:00 ранку.

«Як показав досвід, спільна зустріч Нового року полюбилася сумчанам, бо це привід зустрітися всім разом і відсвяткувати у чудовій атмосфері, у дружньому колективі. Головне, щоб був святковий настрій у всіх людей, які в цей час зберуться на Театральній площі», – сказала начальник відділу культури Наталія ЦИБУЛЬСЬКА.