Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах розпочали генеральне прибирання (Фотофакт)

384

Техніка комунального підприємства “Шляхрембуд” вже працює на пр-ті М. Лушпи, вул. Прокоф’єва, вул. 20 років Перемоги, вул. Петропавлівська, вул. Г. Кондратьєва та вул. Привокзальна.

Загальноміський місячник з благоустрою проходитеме до 23 квітня. Будуть проведені і загальноміські толоки, дати яких будуть уточнені після зняття карантину.

У роботі планують залучити максимальну кількість спецмашин, в тому числі й з останнього придбання. Серед новинок, закуплених коштом КП «Шляхрембуд», як поінформував директор підприємства Олександр ВЕГЕРА, є потужний грейдер, бульдозер Т–170, який за місяць роботи на асфальтному заводі, зарекомендував себе з кращого боку, п’ять 12-тонних МАЗів, що в умовах інтенсивного руху в місті дозволяють вдвічі ефективніше та оперативніше виконувати роботу на відміну від важких та довгих КРАЗів, три англійських навантажувачі-екскаватори, оснащені близько 56-ма видами навантажувального обладнання, та новий МАЗ-сміттєвоз з об’ємом кузова 17 м3 для вивозу опалого листя і прибирання зупинок громадського транспорту.

Фото А. Касаткіна