Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У громаді на Сумщині відкрили перший гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу

152

У селі Будилка Лебединської громади відкрили гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу для жінок.

Ідейними натхненниками функціонування кабінету стала громадська організація «ЖІНКИ ЛЕБЕДИНЩИНИ», яка об’єднала ініціативних жінок з усієї громади, повідомляє Лебединська міська рада.

Гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу облаштовано на грантові кошти в межах Проєкту «Розбудова мирного, демократичного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні – Фаза ІІ» за сприяння Структури ООН Жінки в Україні у партнерстві з Українським Жіночим Фондом за фінансової підтримки Уряду Норвегії.

Кабінет безбар’єрного доступу облаштували на базі місцевої амбулаторії загальної практики – сімейної медицини і вже передали на баланс КНП «Лебединська лікарня імені К.О. Зільберника» Лебединської міської ради. Прийом у ньому буде проводити висококваліфікований лікар-акушер-гінеколог зі стажем Олена Древаль.

Окрім нових меблів, освітлювальних приладів, комп’ютерного оснащення та нового набору гінекологічного інструментарію, особливістю кабінету безбар’єрного доступу є наявність гінекологічного крісла з регулюванням висоти, спеціальних опор-поручнів та підіймального пристрою.

Гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу у Будилці враховує потреби жінок з інвалідністю, жінок літнього віку та інших вразливих верств населення. Тут можуть отримати допомогу всі жінки, незалежно від способу пересування, наявності захворювань чи порушень опорно-рухового апарату, віку, місця реєстрації та статусу.

Зазначимо, що ГО «ЖІНКИ ЛЕБЕДИНЩИНИ» за останній рік успішно реалізувала вже три проєкти на території Лебединської міської територіальної громади.