Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумські правоохоронці розшукують шахраїв, які збагатились за рахунок літніх громадян

74

За минулу добу до поліції надійшло два повідомлення про шахрайські дії стосовно літніх мешканців міста Суми. Аферисти збагатились на загальну суму 45 000 гривень.

У першому випадку на стаціонарний телефон 93-річної сумчанки надійшов дзвінок від чоловіка, який представився працівником поліції та повідомив, що її син скоїв ДТП. Для вирішення питання, про не притягнення його до кримінальної відповідальності, чоловік назвав необхідну суму коштів. Таким чином, шахрай заволодів 30 000 гривень, які жінка передала невідомому біля власного будинку.

У другому випадку ситуація повторюється, але на цей раз постраждалим виявився 94-річний сумчанин. На його стаціонарний телефон зателефонував нібито поліцейський і повідомив, що його донька скоїла ДТП у якому травмувалась людина, на лікування якої тепер необхідні кошти. Потерпілий передав гроші у сумі 15 000 гривень невідомій особі біля власного дому.

Правоохоронці кожного дня застерігають та попереджають жителів Сумщини про різноманітні схеми шахраїв та вкотре наголошують бути уважними по відношенню до своїх літніх родичів, розповідати та пояснювати стареньким про можливі подібні ситуації та алгоритм дій в таких випадках. В першу чергу необхідно перервати розмову з невідомим та зателефонувати комусь зі своїх рідних. Ні в якому разі не передавайте гроші невідомим особам, ким би вони не називались та відразу телефонуйте на спеціальну лінію «102», повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.