Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

СумДУ здобув рекордну кількість міжнародних грантових проєктів Еразмус+

133
За результатами відбору Європейської Комісії у рамках конкурсу 2023 року програми ЄС Еразмус+, напрям «Жан Моне», Сумський державний університет отримав 13 переможних проєктів (у 2022 р. було підтримано 11 проєктів університету, у 2021р. – 10, у 2020р. – 7), що є найвищим результатом серед ЗВО України!
До складу проєктних команд увійшли провідні науковці навчально-наукових інститутів СумДУ: бізнесу, економіки та менеджменту (8 проєктів), права (4 проєкти, включаючи 1 рівня «Кафедра») та медичного (1 проєкт).
Тематики 13 проєктів-переможців охоплюють кращі практики Європейського Союзу, пов’язані з впровадженням сучасних технологій енергозбереження для відновлення українських громад; відбудовою України на основі Європейських цінностей, поєднання потенціалу науки, виробництва і підприємництва; вивчення успішного досвіду медичного страхування, розвитку зеленого туризму; імплементацією механізмів ЄС, спрямованих на захист даних в кіберпросторі, захист інтелектуальної власності, антикорупційну політику і протидію тіньовій економіці, розбудову громадянського суспільства, свободу висловлювань та інформації, протидію фальсифікації продукції для досягнення цілей сталого розвитку.
Пресслужба СумДУ