Сумчани перемогли кременчуцьких суперників

90

У матчі третього туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги групи Б «Вікторія» (Суми) грала в гостях проти команди «Кремінь» (Кременчук). Початок матчу пройшов у рівній боротьбі – обидві команди старалися швидше «доставити» м’яч до чужих воріт, однак до гострих моментів справа практично не доходила. Рахунок було відкрито на 36-й хвилині гри – Богдан БИЧКОВ виконав точну передачу на Вадима ШАВРІНА, той скинув м’яч на Максима ЧЕГЛОВА, який випередивши захисників та воротаря господарів з льоту у падінні переправив м’яч у кут воріт. У другому таймі обидві команди створили по кілька небезпечних моментів, однак забити більше нікому не вдалося – у кількох епізодах сумчан врятував голкіпер Олександр ЛИТВИНЕНКО. Отож, перемога «Вікторії» з рахунком 1:0. Вона дозволила підопічним Анатолія БЕЗСМЕРТНОГО піднятися на четвертий рядок турнірної таблиці – у «Вікторії» 5 очок після трьох зіграних матчів. У наступному турі «Вікторія» знову гратиме у гостях – 19 серпня проти команди «Діназ» (Вишгород). А 15 серпня «Вікторія» зіграє в гостях матч третього раунду Кубка України проти команди «Інгулець» – команда з Петрового наразі очолює турнірну таблицю групи Б, вигравши усі свої три поєдинки, тож нашим землякам буде непросто грати проти лідера.
А от представник Сумщини у другій лізі ФК «Тростянець» поки що не може порадувати уболівальників набраними очками. У другому турі тростянчани, яких тренує Валерій ШАПОВАЛОВ, грали у гостях проти ФК «Звягель» з однойменного містечка, що на Житомирщині, і поступилися з рахунком 1:4. Господарі поля, яких очолює Юрій МАКСИМОВ, уже в першому таймі вирішили долю зустрічі на свою користь, забивши три голи, на що наші земляки змогли відповісти лише одним точним ударом. А от у другому таймі вже футболісти «Тростянця» створили більше гострих моментів біля воріт господарів, однак так і не змогли їх реалізувати. Натомість футболісти «Звягеля» на останніх хвилинах гри змогли ще раз вразити ворота гостей. Після двох турів ФК «Тростянець» має у своєму пасиві дві поразки і займає у турнірній таблиці 12 місце з 15 команд. У наступному турі «Тростянець» 20 серпня буде приймати команду «Дружба» (Мирів), яка очолює турнірну таблицю другої ліги. А до цього поєдинку тростянчани ще проведуть гру третього раунду національного Кубка – 15 серпня вони будуть приймати команду «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні). І ще раз нагадаю, що цього сезону офіційні матчі в Україні будуть проходити без глядачів на трибунах стадіонів, однак поєдинки команд першої та другої ліг можна дивитися на Ютубі на сайті ПФЛ.