Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Рекламна поліграфія для бізнесу від друкарні «Хамелеон К»

73

Успішний розвиток бізнесу неможливий без застосування інструментів маркетингу. Вони допомагають заявити про себе та свою продукцію підприємцям усіх рівнів, визначити свою присутність на ринку. Рекламна поліграфія – один із пріоритетних напрямків сучасних типографських послуг. Київська друкарня «Хамелеон» пропонує якісне та оперативне виготовлення друкованої продукції різних видів і форматів. Обирайте поліграфію, яка відповідатиме потребам вашого бізнесу.

Переваги рекламної поліграфії

Одні з головних плюсів – адресна спрямованість і відносно невисока вартість друку. Це дозволяє використовувати рекламну друковану продукцію навіть підприємцям-початківцям. Цифровий друк дає можливості оперувати маленькими бюджетами та замовляти невеликі наклади: від 1 до 500 екземплярів.

Висока конкуренція на ринку збуту товарів і послуг диктує жорсткі вимоги до їхнього просування. Рекламування за допомогою друкованих видань – один із перевірених ефективних методів донесення потрібної інформації до цільової аудиторії. Окрім продукції, вдається просувати і бренд, популяризувати його корпоративну айдентику.

Переваги використання поліграфії для маркетингу:

  1. Невисокі вкладання коштів. Планувати рекламні кампанії можна навіть в умовах кризи чи «низьких» сезонів.
  2. Ненав’язливість реклами. Поліграфія не викликає відторгнення в потенційних клієнтів, адже зазвичай вони беруть рекламку добровільно.
  3. Оперативність створення промоматеріалів. Цифровий друк дозволяє швидко створювати невеликі тиражі – навіть у присутності замовника.
  4. Широкий вибір форматів. Можна підібрати оптимальний вид поліграфії із урахуванням об’єму рекламної інформації – від маленьких флаєрів до багатосторінкових каталогів.

Етапи виробництва

Незалежно від обраного виду друку, увесь процес створення поліграфії можна розділити на три етапи. Перший – це додрукарська підготовка. Передбачає створення макету з урахуванням усіх ключових моментів та корпоративного стилю компанії. Готовий макет може надати замовник. Якщо немає такої можливості, то професійні дизайнери типографії «Хамелеон К» розроблять якісний і стильний шаблон із гармонійним поєднання шрифтів, різних блоків інформації, ілюстрацій.

Другий етап виготовлення поліграфії – це безпосередньо її друк. Для малих накладів оптимально працювати з цифровим методом. Для великих тиражів вигідніше замовляти офсетний друк. Якщо поліграфії повинна відрізнятися ексклюзивним і презентабельним оформленням, то використовують шовкотрафаретний друк.

Останній етап передбачає застосування післядрукарської обробки. Фальцовка, біговка, ламінування та інші методи дозволяють створити оригінальний вигляд, подбати про стійкість поліграфії та зручність її використанні. Приміром, округлені куточки завжди виглядають більш елегантно. А для такої друкованої продукції, як меню чи каталоги, важливими є міцність, стійкість до вологи та бруду. На сайті друкарні https://xprint.com.ua ви можете подивитися повний перелік типографських послуг та зробити онлайн-замовлення на друк рекламної поліграфії.

Реклама