Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Позивний «Батя». Житель Сумщини воює за Батьківщину

389

Мешканець с. Мезенівка, що на Сумщині, без вагань став до лав Збройних Сил України, без остраху і поза сумнівами, знайшов своє місце в боротьбі за свободу та Батьківщину.

«Був в Києві на роботі і приїхав з Києва 24 числа, мені сказали, що танки в селі, в Мезеновці. 28 числа (лютого 2022р.) ще з двома чоловіками забрали ворожий САУ і давали опір. Потім перейшли в Краснопілля. Багато вони тут і в нас горя наробили теж, і Мезенівка, і Хмелівка, і Семереньки, попало всім, били і градами і танком, – розповідає “Батя”. – В село заїжджали і з автоматів прострілювали по вулицях і вікнам, щоб люди не виглядали і не виходили. Але все рівно обстрілювали, тільки поклеять люди вікна по селах, і вони знову обстрілюють. Розбиті є і кухні, і техніка, один труп, один ранений. Там два в Поляному трупи від їхніх обстрілів, цивільних. Будемо стояти за свою землю, вже вони сюди не мають пройти».

Це наша земля і жодного клаптика її ми не віддамо – це гасло, з яким “Батя” нищить ворога і захищає рідну Сумщину і Україну.