Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Подарунки для коханих: чи можна дарувати смартфони і як це робити

111

Час від часу перед кожним виникає питання вибору подарунків. Якщо йдеться про колегу, то всім колективом вирішують, що краще купити. Підібрати презент дитині також не складно, адже діти в захваті від популярних іграшок. А ось коли справа стосується близьких та коханих людей, доводиться напружувати мізки, тому що хочеться бути одночасно оригінальними та купити щось справді корисне.

Чому смартфон є гарним подарунком

Важко уявити життя пересічної людини без цього компактного та функціонального гаджета. Ми використовуємо його для безлічі цілей – від ігор у вільну хвилинку, до сплати комунальних послуг в онлайн-режимі. Але у смартфонів є одна негативна риса – з часом вони втрачають актуальність. Також їх можна зненацька пошкодити, коли пристрій вислизає з рук чи потрапляє разом з брудним одягом до пральної машини.

Вибрати смартфон з хорошими характеристиками та за привабливими цінами можна за посиланням https://www.ctrs.com.ua/smartfony/, де знайдете гаджети під будь-які запити та бюджети. Смартфон є хорошим подарунком для коханих людей з низки причин:

  1. Дорога річ, яку даруєте, краще за будь-які слова розповість про ваші почуття;
  2. Смартфон є не лише функціональним гаджетом, але й стильним аксесуаром – до нього можна підібрати оригінальні чохли, під’єднати бездротові навушники, встановити гарні заставки тощо;
  3. Це засіб зв’язку, відповідно, ви демонструєте коханій людині своє бажання підтримувати контакт та спілкуватися;
  4. Смартфон допоможе у щоденних справах – замовлення таксі чи суші, порівняння цін, спілкування з батьками та колегами, читання останніх новин, пошук необхідної інформації;
  5. Камерофон – ви матимете змогу обмінюватися фото та розмовляти в режимі відеозв’язку, коли вирушаєте у відрядження.

Перераховувати причини, чому варто купити смартфон у подарунок, можна і далі. Але виникає питання: як саме вибрати телефон, щоб кохана людина залишилася задоволеною вашим подарунком?

смартфон

Смартфони за ціновими категоріями

В першу чергу, відштовхуватися треба від власних фінансових можливостей. Смартфони класифікують за їх вартістю:

  • найдешевші – це, зазвичай, пристрої до 100 доларів. Їх обирають для дітей, стареньких батьків, купують людям, яким треба другий телефон для роботи. Для подарунка навряд чи ідеальний варіант;
  • бюджетні до 300 доларів (10 тисяч гривень) – це вже краще. Такі смартфони можуть мати гарні камери до 50-100 Мп. Вони здатні впоратися з режимом багатозадачності. Смартфони Samsung чи Xiaomi даної категорії обладнано яскравими AMOLED екранами.
  • середній ціновий сегмент, суб-флагмани – якщо маєте змогу витратити 500-700 доларів, це будуть дійсно потужні та стильні телефони на кшталт Samsung Galaxy S21 FE чи realme 11 Pro 5G. Також до цього класу можуть належати деякі Айфони попередніх років – iPhone 11/12/13 у базовій комплектації.

Ну, а найдорожчі – це флагмани. Уся лінійка iPhone 14 або iPhone 15, Samsung Galaxy S23/S24 Ultra, топові моделі Motorola, Xiaomi, OnePlus тощо. Ці смартфони не лише дозволять вирішувати велику кількість задач одночасно. Вони підкреслюють високий майновий статус, адже купити смартфон за ціною від 35-40 тисяч гривень мають змогу лише справді заможні люди.

Додамо, що сьогодні придбати телефон середнього або вищого сегмента може кожна людина, що має стабільний дохід. Для цього достатньо оформити розстрочку в магазинах авторизованих реселерів Apple чи офіційних дилерів Самсунг в Україні.

Реклама