Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

П’ять помилок фюрера

128

Мобілізація Після Дебілізації / Утилізація І Могилізація / Даоський Коен Українського Народу / путін І Ядерна Бомба /

Це так по-українськи – поржати із чого-небудь, а потім вигрібати наслідки роками. Бо час використали на ржання, а не на підготовку чи усунення наслідків. Прикладів наводити не буду, думаю, чудово зрозуміло, про що йдеться.

А зараз йдеться про мобілізацію, яку оголосив у російській федерації путін. Звісно, ніяка ця мобілізація не часткова, це – повноцінна, повномасштабна мобілізація на війну без оголошення війни. Тобто все дуже у дусі кедебешної брехні: «отріцатєльноє всплитіє крейсера «Москва»», «передіслокація, а нє отступлєніє» тощо.Так само і з «частічной мобілізацією». У першу хвилю загальної мобілізації якраз і призивають тих, кого оголосили на росії – тих, хто має військові спеціальності, служили в армії і т.п. Проте, як свідчить інформація, гребуть реально всіх підряд.

російські військкомати підготовлені до мобілізації ще гірше, ніж українські. Напевно ж, одразу запрацювали «схемки». Поставлене завдання – мобілізувати з міста 200 людей. Викликають 500 і дивляться, хто готовий заплатити 300 доларів. Ні, я такси не знаю насправді, але впевнений, що так воно там і працює, бо інакше апріорі працювати у росії нічого не може. Так і наберуть.
Бо логічно ж, що одразу після дебілізації населення через кретиноскоп починається спочатку мобілізація, а потім – утилізація.

Не будемо повторювати дотепних і не дуже жартів щодо «часткової (тобто частинами) демобілізації», якими наповнений український сегмент фейсбуку. Бо насправді у мобілізації одного мільйона людей у ворожу армію нічого смішного немає. Якими б недолугими і немотивованими не були ті «мобіки», серед них однак знайдеться тисяч 100-150, які хочуть і можуть навчитися вправно вбивати. Ідейні імперіалісти, рашисти та фашисти. Та навіть і ті, хто не хоче і не може, перед тим, як загине, стрілятиме у бік ЗСУ. Достеменно невідомо, чим будуть озброєні і як споряджені мобілізовані, але навіть у найкращому для нас випадку, коли їх озброять і спорядять погано або дуже погано, їх одночасне використання навіть у якості «гарматного м’яса» спричинить багато біди.

Якщо вірити опублікованим даним, то від мобілізації на росії тікають навіть і прихильники спецоперації. Тобто, ті чоловіки виступають за знищення України та українців, але хочуть, щоб це робив хтось інший. А так, ідеологічно, вони – серцевина режиму путіна. Напевно ж, першими вдягали своїх діточок у військову форму часів Другої світової, майстрували з візочка танк та гордо йшли по вулицям, демонструючи, що «можем повторіть».

Чи є спротив мобілізації на росії? Так, є. Але активно виступають поки що тільки в Дагестані. Та в Іркутській області молодий хлопчина застрелив у військкоматі воєнного комісара. Самі військкомати також де-інде підпалюють, але назвати це і кілька нечисленних акцій протесту в містах спротивом важко. Найближчий тиждень покаже, чи залишилися на росії сміливі люди, щоб скинути морок, чи, навпаки, росіяни готові разом зі своїм фюрером або впасти в злидні, або здохнути. Якщо дивитися на соціологічні опитування щодо підтримки росіянами війни в Україні, то виходить, що росія обирає другий варіант.

Але чому путін, маючи другу за чисельністю армію в світі, купу грошей та інших переваг, не може перемогти українців? Путін від початку припустився стратегічних помилок і поставив, відповідно, неправильні задачі.

Перша помилка путіна у тому, що він поставив для себе парадоксальне завдання по типу даоських коенів – він хоче перемогти народ, якого, за його ж твердженням, немає. А як ти переможеш того, кого, на твою думку, не існує? Ніяк. Не можна перемогти того, кого ти не уявляєш. Від комічної теорії до трагічної практики тут – один крок. Бо ігнорування специфіки і відмінностей українського менталітету не один раз уже коштувало путіну болючих поразок.

Напевне, тому, що українців не існує, путін постійно стверджує, що росія воює з колективним Заходом. І це його друга ключова помилка. Він воює з українським народом – від мала до велика українці тепер ненавидять росію і бажають смерті всім, хто прийшов сюди убивати нас і тим, хто активно підтримує це вбивство.

Тож путін, спираючись на дані соціологічних опитувань, вирішив, що час уже всім росіянам омити руки в крові, а не тільки регулярній армії. Гортаючи світлини патріотів-росіян у військовій формі Другої світової, фюрер, очевидно, сповнився впевненістю, що вони готові йти на війну так само легко, як і влаштовувати потішні маскаради на 9 травня. Але, як виявилося, далеко не всі.

Четверта помилка путіна – самовпевненість. Тобто він думає, якщо навчився грати на піаніно, їздити на коні, літати стерхом і робити дітей аліні кабаєвій, то може все. Насправді ні. Як пишуть американські газети, путін особисто командує військом, без його згоди не відбувається жоден маневр. Але ж він – не військовий, і його бачення відірвано від ситуації на фронті. Звідси стільки не тільки стратегічних, але й тактичних помилок, і стільки вбитих та поранених у російського війська.
Ну і добре ж.

І п’ята помилка фюрера – ядерний шантаж. путін, схоже, розуміє, куди він рухає росію. Звідси і погрози щодо ядерного удару. «Ето нє блєф!», – каже фюрер. Очевидно, що він втрачає контроль над ситуацією, все пішло і йде не за його планом, тому путін вдається до ядерного шантажу. Проте, відповідь цивілізованого світу буде жорсткою. До скількох жертв приведе навіть невеличка ядерна війна, навіть страшно подумати. Але путін після цього цілком закономірно займе на п’єдесталі найбільших злочинців людства місце Гітлера. Як істота, яка розв’язала ядерну війну і поставила людство на межу загибелі. Ми ж добре пам’ятаємо вислів цього злочинця: «Якщо буде світ без росії, то навіщо нам потрібен такий світ?» Тут путін збрехав лише в одному слові – замість «росії» треба поставити «путін». Кажуть, путін свято вірить, що тотальна ядерна війна не знищить людство і він особисто зможе вижити і жити. Але ядерна війна – це не тільки вбиті вибухами сотні мільйонів людей. Це – екологічна катастрофа, голод, холод і стрімка зміна клімату. Плюс не варто недооцінювати, який психологічний удар буде нанесений тим, хто вижив. Очевидно, що держави можуть розпастися – настане анархія, царюватиме бандитизм. Таке собі життя, швидше, передмова до Апокаліпсиса.

Будьте пильними. До нових цікавих зустрічей. Слава ЗСУ. Бо насправді путін не може перемогти український народ не через свої помилки, а тому, що український народ перемогти неможливо.