Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Оптимізуйте меблі для ванної кімнати та заощаджуйте місце

236

Багато з нас потребують економії простору ванної кімнати, щоб оптимізувати вигляд найбільш часто використовуваної з кімнат. Є різні рішення, тож читайте далі, щоб дізнатися, як ви можете оптимізувати вашу ванну кімнату і заощадити простір.

Ванні панелі

Не самий кращий спосіб відновити дизайн та ландшафт ванної кімнати, але він ефективний. Панелі з полицями і стелажами, як у кухонної шафи, вбудованими всередину, допоможуть зробити більшу частину марнотратного простору функціональними!

Душова кабіна

Не всі з нас є шанувальниками ванн і вважають за краще швидкий душ ніж приймати довго ванну. Якщо це ви, то подумайте про те, щоб замінити ванну на душову кабіну. Ви отримаєте економію простору, і таким чином, покращується зручність і, можливо, навіть звільниться місце для меблів.

Трюмо

Якщо ви боретеся з тим, щоб тримати всі ваші аксесуари у ванній кімнаті біля кранів, а не жонглювати ваші речі на верхній частині бачку вашого унітазу, то, можливо, трюмо є кращим варіантом для вас. Щільно прилягаючи під раковиною, воно пропонує вам вибір варіантів стелажів, щоб гарантувати, що всі ваші речі і аксесуари, від зубних щіток до шампунів, розміщувалися в охайній маленькій шафі. Вони також встановлюються як блоки підвішені до стіни, і у всіх видах вимірювань вони будуть займати дуже мало простору у кімнаті.

Стінка

Трохи більш суттєве, ніж одна полиця, можуть запропонувати стінні шафи, і зазвичай ви можете знайти хоча б одну, що поміститься у вільний простір. Деякі моделі також оснащені дзеркальними дверима, які можуть бути дуже зручними при розміщенні над раковиною у ванній кімнаті. Вузькі версії, які мають достатньо глибини, мають забезпечити відсутність травм від того, що ви будете стукатись об них головою.

Настінний туалет

Це позбавляється від бачків, який в кінцевому підсумку вбудована в стіну, тим самим економлячи простір, займаний традиційним туалетом, і даючи вам можливість похвалитися своїм друзям про свій дизайн ванної, який відповідає 21-ому століттю. Наявність туалету, що висить на стіні, також збільшує видиму площу підлоги, що робить кімнату більше.