Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Найкращий трамплін для твого бізнесу – універмаг «Київ»!

282

ТРЦ «Київ» спільно з обласним центром зайнятості на допомогу бізнесменам-початківцям розпочав конкурс бізнес-планів.

Знайти своє місце в житті у сучасних умовах є достатньо серйозною проблемою. Особливо молодим людям та громадянам, які з певних причин опинились на обліку у центрах зайнятості. Один із шляхів – створення власного бізнесу. Але, безумовно, без необхідних знань та навичок зробити навіть перший крок у цьому напрямку неможливо. Треба багато чого врахувати, аби не опинитися у банкрутах. Тож варто спочатку написати бізнес-проект, який і допоможе рухатись до свого успіху. Допомогу у цьому надають районні та міські центри зайнятості, а Сумський центр професійно-технічної освіти обласного центру зайнятості спеціально навчає тих, хто знаходиться на обліку по безробіттю.

Володимир Підлісний – директор Сумського обласного центру зайнятості:

“Підприємницька діяльність, зокрема індивідуальне підприємництво (самозайнятість), як один з видів реалізації економічної активності в Україні, є одним з пріоритетних напрямків активної політики зайнятості населення, який реалізує Сумська обласна служби зайнятості.

По-перше, це засіб створення нових робочих місць. По-друге, громадяни мають можливість змінити якість життя на краще, підвищити життєвий рівень, регламентувати робочий та власний час, забезпечити власний добробут. І врешті реалізувати свою активну життєву позицію.

Дуже важливою при цьому є система надання одноразової допомоги по безробіттю. Окрім того, що це ефективний засіб державної соціальної політики у сфері ринку праці, вона суттєво допомагає при відкритті власного бізнесу та сприяє його розширенню шляхом найму нових працівників.

Спектр видів діяльності, для зайняття якими безробітні отримують одноразову допомогу для відкриття власної справи, є достатньо широким. Але громадяни надають перевагу торгівлі, виробництву товарів (мешканці сільської місцевості, які займаються перспективними в конкретному регіоні видами діяльності, у тому числі орієнтованими на відродження села, зокрема, виробництво сільськогосподарської продукції, вирощуванням птиці, риби, великої рогатої худоби). Наданню побутових послуг, ІТ-послуг, юридичних, землевпорядних, автопослуг, клінінгу (прибирання). Також у сфері зеленого туризму, громадського харчування, навчання, естетичного розвитку та спорту.

Особи, які отримали одноразову допомогу по безробіттю для відкриття власного бізнесу, безперечно є сегментом державного регулювання самозайнятості, які сприяють розвитку сектору економіки України як об’єкти соціальної політики, що веде до розвитку суспільства в цілому.

Отже, пропозиція від приватного підприємства “Торгівельний центр “Київ” з метою підтримки підприємців, які бажають одноразово отримати допомогу по безробіттю, виявилась досить цікавою, і ми домовились співпрацювати”.

Артем Білоус – директор приватного підприємства «Торгівельний центр «Київ»:

“Торговий центр «Київ» має власну історію і займає важливе місце у розвитку торгівлі не лише міста Суми. Знаходячись у самому центрі міста, він має можливість обслужити достатньо велику кількість мешканців та гостей міста. Разом із тим, він вже сьогодні є не лише місцем, де можна придбати досить широкий асортимент товарів, а й розважитись, відвідавши кафе, ролердром чи дитячий розважальний центр на п’ятому поверсі універмагу.

Але сьогодні є необхідність створити умови відпочинку не лише для дітей, а й для їх батьків. Тож і виникла пропозиція звернутися до Сумського обласного центру зайнятості, який має можливість допомогти громадянам, які бажають розпочати власну справу, врахувавши наші пропозиції що до напрямків їх бізнесу. Це діяльність у сфері побутового обслуговування, створення та діяльність більярдного клубу, створення та діяльність фітнес-клубу, манікюрний бізнес, створення та діяльність спа-салону, створення та діяльність чоловічої та жіночої перукарні, створення та діяльність дитячої перукарні, Тобто, є конкретні пропозиції з боку торгівельного центру – свого роду замовлення, і є навчання у створенні бізнес-планів від Сумського центру професійно-технічної освіти обласного центру зайнятості. Є одноразова допомога по безробіттю для старту, і є площа в універмазі «Київ» на договірних засадах. І я упевнений, що цей спільний проект створить нове цікаве місце у самому центрі Сум для сімейного дозвілля.

Конкурс триватиме протягом року, тому є час для визначення цікавих напрямків та рішень, особливо від молоді”.

Розпочни власний бізнес з універмагом «Київ»!

Приходь зі своїми ідеями до універмагу та перемагай у конкурсі бізнес-проектів. Переможцям – місце на території універмагу – за домовленістю.

Пропозиції за телефоном – (0542) 77–08–48 та (050) 613 45 38.