Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині затримали грабіжника-мародера

512

У Глухові зловмисник спокусився на електровелосипед, який власник – пенсіонер на кілька хвилин залишив біля приватного будинку без нагляду.

Під час патрулювання співробітники поліції побачили на одній з вулиць міста двох невідомих чоловіків з велосипедами, які дуже голосно спілкувалися. Правоохоронці вирішили втрутитися в ситуацію і з’ясували, що один з них грабіжник, який за кілька хвилин до цього викрав у пенсіонера електровелосипед.
Інший чоловік намагався йому завадити втекти з викраденим.

Як в подальшому пояснив поліцейським потерпілий, він на кілька хвилин залишив біля сусідського двору свій електровелосипед, а коли повернувся, побачив невідомого, який від’їжджав на його двоколісному.

Власник став кричати та кликати на допомогу, на що відреагував інший велосипедист, що був неподалік. Він же і став переслідувати зловмисника та зупинив його.

Підозрюваного, якому 39 років, правоохоронці одразу затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

За даним фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 4 ст. 186 «Грабіж» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від семи до десяти років позбавлення волі.