Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині виявлено 773 хворих на коронавірус

382

Станом на 1 квітня у Сумській області зареєстровано 58 966 випадків захворювання на COVID-19, 49 804 людей вже одужали, але залишається ще 8 347 осіб з активною формою захворювання. З них 928 пацієнтів лікуються у стаціонарі. Близько 1% мають важкий стан здоров’я.

Про це під час брифінгу повідомила заступник начальника управління охорони здоров’я Сумської ОДА Галина ХОМЕТА. За останню добу на Сумщині виявлено 773 особи з коронавірусною інфекцією, госпіталізовано 172 пацієнти.

Летальну статисткику, на жаль, поповнили ще 3 жителя Сумської області, тепер кількість жертв ковіда на Сумщині складає 815 осіб.

Наразі ліжковий фонд області для стаціонарного лікування хворих на COVID-19 налічує 2024 ліжка. Зайняті пацієнтами – 1125 ліжок. У цілому завантаженість ліжок становить 55,6%. «Територіально зайнятість ліжок розподіляється нерівномірно. Найбільша кількість хворих за сьогодні виявлена в обласному центрі. Відповідно, сумські лікувальні заклади найбільше завантажені стаціонарними пацієнтами», – повідомила посадовиця.

У закладах охорони здоров’я, які надають допомогу хворим на коронавірусну інфекцію, забезпечені киснем 83% ліжка від загальної кількості «ковідних» ліжкомісць.