Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині розпочалися дорожні ремонти

217

Роботи з ремонту доріг стартували відразу на двох автошляхах: Н-07 «Київ-Суми-Юнаківка» та Н-12 «Суми-Полтава»

Минулого року було відновлено понад 70 км траси Н-07. Роботи проводили з капітального та поточного середнього ремонтів. Зокрема, виконали перебудову трьох мостів. Вже у 2021 році стартували роботи на ділянці км 232+260 – км 244+000 від межі міста Ромни до селища Недригайлів. Протяжність відрізку становить 11,7 км. Ремонтні бригади розпочали фрезерування на ділянках влаштування перехідно-швидкісних смуг. Паралельно тривають роботи з розширення земляного полотна.

Також цього року розпочалися підготовчі роботи до ремонту на ділянках автошляху Н-12. Ремонтувати цю дорогу розпочали у жовтні минулого року, на окремих відрізках км 12+090 – км 67+120 від села Верхня Сироватка в напрямку села Боромля. Загальна протяжність ділянок становить 37,6 км.

Автомобільна дорога державного значення Н-07 Київ – Суми – Юнаківка це національна автодорога, що проходить по лівобережній частині України, від столиці Києва і до кордону з РФ та має протяжність 336,3 км. Це транспортне направлення є одним з основних у Сумській області, проходить по території чотирьох районів, здійснюється постійний рух великовагового транзитного транспорту, що прямує з Київської та Чернігівської областей. Через те, що дороги були збудовані за застарілими технічними вимогами минулого сторіччя, вони не відповідають сучасним потребам суспільства в вантажних та пасажирських перевезеннях.

Проведення ремонтних робіт на автомобільній дорозі Н-07 Київ-Суми-Юнаківка покращить технічний стан автомобільних доріг, забезпечить якісне транспортне сполучення між Сумською, Чернігівською та Київською областями, надійний транспортний зв’язок районних центрів Сумської області, розвиток транспортної інфраструктури, соціально-економічний розвиток Сумської області, позитивно вплине на обсяг перевезень та безпеку дорожнього руху.

Траса Н-12 є важливим транспортним коридором загальною протяжністю 193,7 км. Автошлях з’єднує Суми та Полтаву, а також великі районні центри двох областей. В останні роки траса викликала багато нарікань водіїв через незадовільний стан дорожнього покриття.