Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині пофарбований придорожній знак

438

На Сумщині Роменська міська молодіжна організація “Студентська Свобода” провела дводенну толоку. Активісти прибрали ділянку навколо пам’ятного хреста командиру боївки УПА на Сумщині Миколі Цупу у селищі Вовківці Роменського району. Також свободівці пофарбували у червоно-чорні кольори придорожній знак “Сумська область”, що розташований на ділянці автодороги Суми – Прилуки.
“Ми вирішили розфарбувати знак нестандартно. Всі переважно фарбують у національні кольори – блакитний та жовтий. Але ми вирішили нагадати українцями і про инші два не менш патріотичні кольори – червоний та чорний. Як відомо ці два кольори найчастіше зустрічаються на вишиванках і символізують любов та сум. Але ще вони поєднуються в прапорі УПА: чорний – це земля, а червоний – це кров патріотів, яку вони пролили в боротьбі за незалежність та свободу України. Ба більше, тепер це кольори наших сучасних героїв – бійців Небесної сотні та вояків у зоні АТО, які також пролили кров за свободу нашої землі”, – зазначила співорганізатор заходу свободівка Ольга Довгопола, – повідомляє прес-служба Сумської обласної організації ВО “Свобода”.
На сторінці в фейсбуці Ольга Довгопола зазначила:
«1) це не кольори ДНР!
2) малювання знаку проходить в три етапи: 1- підготовчий; 2- фарбування основи; 3- завершальний. Прошу, почекайте останнього етапу
3) Це не кольори Правого сектору – почитайте історію!
4) герба області там в помині не було – тому питання про повернення гербу -не до нас!
І ще про букви ми думали розфарбувать, але вони покриті спец. плівкою, щоб відсвічувати світло машин вночі. Але ми поїдемо і контури намалюємо жовті))
от ніхто нічого не питає в нас і роблять такі висновки)
І на завершення просто скажу, будь ласка, зробіть хоч щось спочатку самі, а тоді починайте критикувати».