Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині дитина гралася понад рівчаком та впала в болото

243

З велосипеда в болото і на смерть. На Сумщині втопився 8-річний хлопчина. Разом з друзями він новеньким двоколісним кружляв асфальтованими доріжками понад рівчаком. Один непевний рух – і малий сторчма полетів донизу. Врятувати дитину вже було неможливо.
Територію колишньої спортивної бази нині тутешні використовують як місце для відпочинку. В затишку прогулюються матусі з візочками, а дітям до вподоби – занедбане стрільбище, до якого тягнуться асфальтовані доріжки. Того разу поїхали велосипедами втрьох, – повідомляє НТН
Софія, подружка загиблого:
– Андрей захотив собирать пули, і ми поїхали вместе з ним. Там же асфальт розламаний, і в нього колесо попливло, і він туда упав.
Тетяна Озява, мешканка с. Солідарного:
– Там дорожки спортивные и там дети ж обычно отдыхают, там с горы им по приколу покататься, на гору, а он вот как раз разворачивался. В этом месте. Он еще слабовато ездил. Велик токо купили ж и так получилось.
Вовчик якраз мчав новеньким велосипедом, не впорався з гальмами і з доріжки сторчма полетів схилом у болітце. Обличчям – просто у воду – і більше не ворушився. Перелякані діти кинулися по допомогу.
Тетяна Озява, мешканка с. Солідарного:
– У него рані на лице біли, может он ударился даже з зубов текла кров уже ж, он или ударился, или сознание может временно ж потерял, может это все ж понимаете, трудно сказать, ужасная конечно картина, ужасная, я до сих пор не могу отойти вообще.
Утім, жодні заходи першої допомоги вже не врятували 8-ирічної дитини.
Ігор Шабло, дільничний інспектор Сумського РВ міліції:
– Коли я приїхав на місце події, хлопчик знаходився вже на берегу, його витягли місцеві мешканці, його намагалися спасти. Але він помер, велосипед знаходився у водоймі. Виглядував з водойми один руль. На місці події працювали експерти, відкрите кримінальне провадження за фактом, кваліфікується як нещасний випадок.
Нині ворота спортивної бази – зачинені. Дітей не пускають, втім, кажуть, вони сюди більше й не рвуться. Хоча й інших розваг для малих у селі не додалося.