Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Мистецькі миттєвості

111

У сумських галереях і музеях, попри неспокійну обстановку, продовжують відкриватися виставки

18 жовтня у Сумській міській галереї відбулося урочисте відкриття виставки “Натхнення на Перемогу!” Вона присвячена Дню захисників і захисниць України.

Цей захід є другою частиною проєкту, авторами якого стали художники Єгор АВДЄЄНКО, Олександр ЗАСТУП та Любов ЯРЦОВА.

Перший етап – робота над картинами протягом тижня у стінах Сумської міської галереї. Участь у їх створенні взяли як досвідчені митці, так і учні художньої школи. “Коли ми збираємося з друзями-митцями, то можемо створити потужний фронт. Наша зброя – це олівці та пензлики”, – зазначив Олександр Заступ.

“Ідея виставки полягає у тому, щоб присвятити її нашим захисникам, – пояснює директорка “Промоції “Суми” Юлія ЛЕВЧЕНКО. – Наша галерея довго не працювала через повномасштабне вторгнення. Ми почали повноцінну роботу лише з жовтня місяця, саме тоді з’явилися плани презентувати виставку до Дня захисників і захисниць України”.

Головною метою проєкту є благодійний аукціон, лотами для якого стануть картини з виставки. Зароблені кошти будуть передані на допомогу Збройним силам України. Про дату проведення аукціону буде повідомлено додатково, слідкуйте за сторінкою Агенції у Фейсбук.

Виставку “Натхнення на Перемогу!” можна переглянуту до кінця жовтня у Сумській міській галереї (вул. Соборна, 27). Вхід з дотриманням карантинних вимог.

Діана Божко