Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Як швидко та безпечно отримати кредит на 25 000 грн.?

46

Завдяки кредитуванню можна вирішити різні фінансові проблеми, зокрема оплати навчання/лікування/інші послуги, або придбати щось терміново необхідне (основні засоби для бізнесу, побутову техніку для дому, автотранспорт тощо). Причин, чому люди беруть позики, насправді дуже багато. Питання в тому, де брати кредит, скільки грошей потрібно і на які потреби. Якщо ваша мета – отримати кредит розміром до 25 тис. грн. на споживчі цілі, краще звернутися до послуг мікрофінансових організацій.

Де можна отримати кредит на 25 000 грн.?

Споживчі позики видають майже всі кредитні установи, в тому числі банки, ломбарди та МФО. Питання у специфіці процедури, оскільки кожна кредитна система має свої особливості (плюси та мінуси).

Якщо вам потрібна невеличка за розміром сума, зручніше за все скористатися послугами МФО. Хорошим прикладом є ресурс https://finx.com.ua/kredit-25000-grn, де можна взяти кредит на 25 000 грн. без відмови та на максимально вигідних умовах.

Банки також залюбки видають позики на вказану суму, але їх умови максимально вигідними не назвеш. Ретельна перевірка (платоспроможності + кредитного статусу) робить процедуру складною та не завжди зручною. Особливо, якщо гроші потрібні швидко і без відмови.

Про ломбарди немає сенсу і говорити, оскільки ці фін. установи завжди беруть заставу. Звісно, за можливості отримати позику на 25 тис. грн. на більш зручних умовах, такий варіант відпадає сам по собі.

Як оформити позику на 25 тис. грн.?

Якщо мова йде про мікрокредитування (кредит від МФО), процедура оформлення є досить простою, якщо ви «на ти» з Інтернетом. Для того, аби оформити позику, необхідно зайти на сайт МФО.

Там відбувається наступне:

  • завдяки калькулятору (спеціальна форма) потрібно вибрати умови кредитування (суму, кількість та розмір платежів);
  • заповнити реєстраційну анкету, вказавши особисті дані, та відправити заявку на розгляд;
  • відповісти на дзвінок (менеджер МФО зв’яжеться з вами для підтвердження умов кредитування);
  • дочекатися рішення (відбудеться повторний дзвінок і якщо кредит погоджено – менеджер запросить вас відвідати найближче відділення МФО);
  • відвідати офіс кредитора для кінцевого з’ясування всіх умови та підписання договору.

Після підписання договору між МФО і позичальником, останній отримує кредитні кошти на карту банка, яку він вказав під час реєстрації. Так легко і швидко можна отримати кредит на 25 000 грн. (без довідок про доходи та перевірки кредитної історії). Якщо ви проживаєте в обласному центрі, на все про все вистачить кількох годин.

Ліцензія видана Товариству з обмеженою відповідальністю «Кредіплюс» (Торгова марка FinX) згідно розпорядження Нацкомфінпослуг № 2103 від 01.09.2016 р., переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг №163 від 26.01.2017 р.

Реклама