Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах волонтери прилаштовують чотирилапих друзів

397

Сумське товариство захисту тварин опікується бездомними тваринами вже не перший рік. Неодноразово працівники Товариства ставали організаторами фестивалю “Друг з притулку”, головною місією якого як раз і було прилаштування чотирилапих підопічних в домашні умови.
Організація подібних фестивалів – справа доволі трудомістка і не швидка, а тварин у притулку з кожним днем стає все більше. Отже, 11 і 12 листопада у центрі перетримки відбулася виставка-презентація тварин «Хочу Додому», метою якої було прилаштування собак в сім’ї.
Результатом представники ТЗТ були більш ніж задоволені: за 2 дні власників знайшли аж 8 собак.
“Скажу відверто, ми не очікували таких результатів, адже акцію такого формату проводили вперше, не знали, чи вийде, – ділиться радістю волонтерка центру. – Ми не те, що задоволені, а на сьомому небі від щастя, адже дім знайшли собаки, які в притулку вже не перший місяць чекали господарів. Багато людей приходили не маючи на меті обрати друга додому, але залюбки брали на прогулянку собак, підтримали притулок подарунками та зарядили нас своїм теплом”.
На жаль, закони фізики працюють і в добрих справах. Не встигли ще волонтери прилаштувати своїх підопічних, як їм зателефонували представники команди евакуації, які мали виїжджати з Авдіївки, з проханням забрати до себе 5 собак, яких власники під час евакуації покинула напризволяще. Виявляється, там, в Авдіївці, на вулиці залишилась одна пара людей, які категорично відмовлялись виїжджати, поки кудись не заберуть покинутих тварин з сусідніх дворів.

Наташа Акулова, Панорама, №47-2023