Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Фонд Вадима Столара організував безоплатне УЗД щитоподібної залози для жінок ВПО

104

На сайті Благодійного фонду Вадима Столара повідомлено про організацію безкоштовного ультразвукового дослідження щитоподібної залози для жінок, які потерпіли від війни в Україні. Фонд продовжує надавати всебічну підтримку вимушеним переселенцям, людям, які втратили житло, та сім’ям, які втратили одного з батьків через війну.

“Безоплатне ультразвукове дослідження щитоподібної залози жінок ВПО є ще однією з низки ініціатив Фонду, спрямованих на підтримку українців, їхнє фізичне та моральне відновлення під час війни. Ми вважаємо вкрай важливими такі проєкти, адже вони, зберігаючи здоров’я наших людей, стають запорукою майбутнього відновлення нації та відбудови країни”, – наголосила волонтерка Фонду Вадима Столара Наталія Приходько.

На сайті фонду зазначено, що до проєкту долучаються жінки з ВПО, які мешкають в окупованих та зруйнованих регіонах України. Ультразвукове дослідження проводить одна з провідних клінік столиці. Після обстеження лікар надає рекомендації щодо подальших дій у разі, якщо вони є необхідними. Таким чином жінки мають змогу повністю безкоштовно привести до ладу своє здоровʼя.

Благодійний фонд Вадима Столара продовжує допомагати людям, які постраждали від війни, не тільки через проведення безкоштовних медичних досліджень. У минулому вже були здійснені різноманітні ініціативи, включаючи безкоштовні дослідження крові та мамографічні обстеження для жінок ВПО. В загальній складності Фонд допоміг понад 300 громадянам відновити здоров’я та зробити своє життя трішки легшим.

Також Благодійний фонд Вадима Столара реалізує ряд соціально-гуманітарних проєктів для підтримки українців, які постраждали внаслідок війни. Наприклад, “Відновись” – це ініціатива, спрямована на допомогу дітям, які втратили батька або матір, а також на тих, хто залишився без домівки. “Спорт на районі” та “Психологічна підтримка” надають фізичну та моральну підтримку українцям під час війни. У звіті за минулий рік зазначається, що фонд надав допомоги на 271 млн. грн.

R