Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Чим нас порадує та приємно здивує лінійка Yeezy у 2022 році?

18

YEEZY Foam Runner “Onyx” на прилавках магазинів із 11 червня

Думки щодо YEEZY Foam Runner можуть відрізнятися і бути зовсім різними. Але в будь-якому випадку, це одні з найпопулярніших кросівок ADIDAS. Ну а лінійка “Vermilion” у червоному кольорі стала справжнім хітом минулого року, успіх якого підхопила серія спортивного взуття синього кольору. А цього року найочікуванішими та розрекламованими стали принципово нові YEEZY Foam Runner “Onyx”.

І хоча про дизайн і зовнішній вигляд цих кросівок (бігунів-слайдів) поки що мало що відомо, що в свою чергу створює певну інтригу та підігріває до них інтерес, всі шанувальники цього бренду перебувають на низькому старті і готові в перший же день їх появи бігти за новою парою. Єдине, що відомо, це те, що ці кросівки будуть випускатися повністю в графітовому кольорі. Ну і звичайно ж, їхня універсальність не залишає і тіні сумніву в тому, що попит на них буде неймовірно високий.

Точну дату виходу цієї моделі та в яку вартість вони обійдуться, ви можете знайти на сайті: https://werare.com.ua/adidas-yeezy

Огляд YEEZY 700 V1 “Hi-Res Blue”

Перша версія моделі YEEZY 700, що з’явилася після недовгої відсутності, якщо не брати до уваги відновлення запасів Waverunner, цього разу порадує всіх своїх шанувальників яскраво-червоним забарвленням, що нагадує розпечену лаву, під назвою “Hi-Res Red”. Але це ще не все, що варто чекати від Ye. Передбачається випуск ще однієї альтернативної версії YEEZY 700 V1 “Hi-Res Blue”. Яка також надійде у продаж у 2022 році.

Насамперед, такі кросівки будуть характеризуватись домінуючим синім кольором. У тому числі присутнім на підошві. Доповненням будуть чорні вставки з боків та сітка на носінні кобальтово-синьо-бузкового відтінку. Загальний вигляд завершує світлий замшевий мисок і невелика, яскраво-жовтогаряча вставка на носінні.

Як повідомляють авторитетні джерела, наближені House of Heat, вихід новинки очікується у серпні 2022 року. Однак варто розраховувати і на те, що, як це зазвичай і буває, дата релізу може бути перенесена.

YEEZY 350 V2 “Onyx” – надходження у продаж із 20 червня

Для лінійки YEEZY 350 характерним є те, що кожна серія цих кросівок має багато спільного. Починаючи від схожого, класичного для них дизайну з силуетом, що впізнається, і закінчуючи випусками, що складаються з декількох тиражів. Водночас із цього правила, як і будь-якого іншого, є винятки. Наприклад, це можна сказати про Mono Pack та CMPCT. Але цього року на нас чекає справді щось нове, хоча й у чомусь знайоме. А саме, йдеться про стильну та ультрасучасну модель YEEZY 350 v2 “Onyx” 2022 року випуску.

І вже на ці чудові і давно очікувані кросівки з’явився новий огляд @yeezyinfluence. Завдяки якому видно, що вони запозичили від своїх попередників візерунок “Static”, що легко впізнається, що з’являється на багатьох моделях цієї серії вже кілька років. Також парі буде характерне практично повністю чорне забарвлення, з вищезгаданим візерунком для створення стильного розмаїття. Цю роль виконують і невеликі вставки.

А поки ви знаходитесь в очікуванні релізу нової моделі кросівок 2022’sYEEZY 350 v2 “Onyx”, не забувайте переглядати наш офіційний аккаунт Twitter де завжди море корисної, цікавої та актуальної інформації щодо новинок та точні дати їх виходу.