Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Як проходять заняття в освітніх просторах

14

Освітні методики та форми навчання постійно розвиваються. Дедалі популярнішою стає дистанційна школа, адже ця форма здобуття освіти пропонує сучасне, цікаве та зручне навчання. Утім, навіть використовуючи новітні технології, важливо вміти вдало поєднувати методики та підходи, щоб школярі могли винести з навчального процесу навіть більше, ніж максимум. Нижче розповідаємо про освітні простори: що це таке та як вони допомагають дітям навчатися ще ефективніше.

Навіщо потрібні освітні простори?

Дистанційна освіта стала в усіх сенсах величезним кроком вперед порівняно з навчанням у класичній школі. Сучасні матеріали, творчий підхід до створення цікавого навчального контенту, інноваційні та інтерактивні навчальні платформи – усе це дозволило українським школярам, які вчаться онлайн, здобувати сучасні та максимально якісні знання, які надалі, під час навчання та роботи, допоможуть швидше та ефективніше розвиватися в обраній сфері.

Проте сучасні підходи до освіти показують і підкреслюють якраз те, що безкомпромісність і однобічність сприйняття навчального процесу (як було, наприклад, у радянській системі освіти) не дозволяють дітям розкрити свій потенціал на повну міру. Саме тому, щоб дати учням та ученицям набути якомога глибший досвід здобуття освіти, останнім часом створюється багато універсальних освітніх просторів.

Можливості, які надають освітні простори

Освітні простори стають важливою опцією в навчальному процесі провідних дистанційних шкіл. Вони допомагають дітям розкривати свій потенціал більше, ніж на максимум, та розвивати в собі навички та якості, максимізувати які можна лише в офлайн-середовищі.

Якими ж є основні переваги освітніх просторів?

  • Розвиток критичного мислення та творчих здібностей. Різноплановість занять в освітніх просторах допомагає дітям відточувати різні грані своєї особистості.
  • Індивідуальний підхід. В освітніх просторах вчителі-тьютори можуть приділяти увагу та допомагати школярам ще й в офлайн-форматі.
  • Якісна соціалізація. Школярі знаходять інтереси та спілкуються з однолітками в приємних умовах, що дозволяє їм почуватися безпечно та комфортно.
  • Додатковий акцент на навчанні. З індивідуальною допомогою вчителя діти можуть приділяти більше уваги шкільним предметам, розбираючись у складних темах і закріплюючи пройдений матеріал.

З огляду на очевидні переваги освітніх просторів стає все більше. Утім, лише деякі з них отримують схвальні відгуки від школярів та їхніх батьків. Розкажемо про один із таких просторів.

Як проходять заняття в освітніх просторах?

«Оптіма» — перша та найбільша в Україні дистанційна школа. Вже майже десять років учні та учениці здобувають там якісну середню освіту. Проте навчальний заклад дає змогу додатково записатися до спеціалізованих освітніх просторів, заняття в яких відбуваються офлайн, із поєднанням традиційних і сучасних підходів шкільної освіти:

  • Простори можуть відвідувати як учні молодших класів (освітній хаб для 1-4 класів), так і діти старшого віку (OptimaSpace для 5-11 класів).
  • Професійні викладачі-тьютори проводять особисті консультації з дітьми та допомагають розібратися в незрозумілих темах. Діти старшого віку тут також можуть додатково готуватися до ЗНО/НМТ.
  • Поза шкільним навчанням діти якісно та цікаво проводять час: відвідують захопливі майстеркласи, воркшопи та гуртки, від театральних студій до школи психології.
  • У супроводі викладачів учні також відвідують різноманітні екскурсії, дізнаючись більше про навколишній світ, суспільство та культуру.

Освітні простори – це, безумовно, чудове доповнення до освітнього процесу. І якщо правильно вибрати подібне середовище, дитина може показувати чудові результати в навчанні та знаходити інтереси, що будуть її надихати.

Реклама