Так, з початку року «Укрнафта» видобула 1121,8 тис. т нафти й конденсату та 832,8 млн м3 газу, що перевищує затверджений виробничий план на 2,7% і 10,4% відповідно.
Середньодобовий видобуток нафти й конденсату демонструє зростання з початку року. У вересні показник середньодобового видобутку нафти і конденсату склав 4,18 тис. т, що на 4,8% більше в порівнянні з січнем поточного року. Середньодобовий видобуток природного газу у вересні сягнув 3,15 млн м3, що перевищує аналогічні показники січня на 7,1%.
«Укрнафті» вдалося досягти збільшення середньодобового видобутку завдяки підвищенню операційної ефективності при роботі на наявному фонді свердловин: переходу на нові продуктивні горизонти, оптимізації капітальних і поточних ремонтів перспективних свердловин, заміні критично зношеного обладнання.
За 9 місяців компанія завершила капітальний ремонт (КРС) на 113 свердловинах, вивела з бездіяльності 58 свердловин, провела 13 операцій інтенсифікації (в тому числі 3 операції гідророзриву) та виконала 16 операцій без бригади КРС (4 – за допомогою колтюбінгової установки). За рахунок проведення організаційно-технічних заходів вдалося додатково отримати 125,2 тис. т нафти й конденсату і 79,1 млн м3 природного газу.
За матеріалами пресслужби ПАТ «Укрнафта»
ІД
![4 [120×60] Вверху страницы под «шапкой» слева (показывается на всех страницах сайта) Реклама на сайті](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/reclama_na_saite_120x60-bez_tel..jpg)
![5 [468х60] Вверху страницы под «шапкой» в центре (показывается на всех страницах сайта) Просування сайтів](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/prosuvannya_na_saiti_468x60.gif)
