Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Зловмисники видурили у трьох жителів Сумщини близько 65 тисяч гривень

90
З даними фактами у поліції відкрили кримінальні провадження та розпочали пошук аферистів.
Із заявою про злочин до Роменського районного відділу поліції звернувся 43-річний глухівчанин. Чоловік розповів, що на його мобільний телефон подзвонив невідомий, який назвався співробітником банку.
Під приводом недопущення шахрайських дій з його картою, псевдобанкір вивідав у чоловіка конфіденційну інформацію по його карті та зняв з неї близько 35 тисяч гривень.

Діючи за подібною схемою аферисти видурили близько 20 тисяч гривень у 52-річної сумчанки та 11 тисяч гривень у 32-річної жительки міста Путивль.
За даними фактами у поліції відкрили кримінальні провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», у рамках яких встановлюють особи зловмисників.

Працівники поліції вкотре звертаються до громадян із порадою не довіряти незнайомим телефонним співрозмовникам. На жаль, неможливо передбачити, яка наступна злочинна ідея виникне в аферистів. Будьте максимально пильними та обережними. Не дайте жодного шансу шахраям збагатитися за Ваш рахунок, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.