Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Жительку Сумщини засудили за виготовлення і розповсюдження порно

470
Молода охтирчанка реєструвалась на «полуничних» сайтах та за гроші виконувала бажання клієнтів. Відзняті фото та відео порнографічного характеру жінка розміщувала у вільному доступі в мережі Інтернет.

Охтирський міськрайонний суд кваліфікував дії зловмисниці як виготовлення та розповсюдження порнографічних матеріалів.

Обвинувачена уклала угоду з прокуратурою про визнання винуватості та зобов`язалася визнати обвинувачення в обсязі підозри під час досудового розслідування та у судовому провадженні, повідомляє Охтирський портал .

При призначенні покарання судом враховано, що обвинувачена раніше не судима, має постійне місце проживання, місце реєстрації, за місцем проживання характеризується позитивно, має на утриманні неповнолітню дитину. Жінка не працює, але в матеріалах суду зазначено, що вона заміжня.

Суд призначив визнати жінку винуватою у вчиненні злочину, передбаченого ч.2ст.301 КК України та призначити їй покарання у виді штрафу в розмірі 34 000 гривень.

Цікаво, що суд ухвалив конфіскацію мобільного телефона Айфон-11, роутера ТР-Link, а мобільний телефон SAMSUNG GALAXY S10, банківські картки різних банків будуть повернуті власниці .