Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Житель Сумщини очолив Вільногірський гірничо-металургійний комбінат на Дніпропетровщині

196

Про це повідомив сайт Фонду державного майна України, зазначивши, що серед пріоритетних завдань для нового керівника визначено налагодження питань безпеки, комерційної діяльності та операційного контролю.

Вільногірський гірничо-металургійний комбінат, який віднині очолює Володимир Криштоп, – провідне підприємство металургійної галузі України з виробництва концентратів рідкісних металів, є філією АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія», розташований у м. Вільногірськ Дніпропетровської області. Слугує сировинною базою для низки важливих галузей економіки країни – хімічної, електротехнічної та машинобудівної.

Це – сучасне підприємство, укомплектоване високопрофесійними фахівцями з усіх напрямків його діяльності. Об’єднує два основних виробництва (гірничо-транспортне та збагачувальне) і понад 30 допоміжних підрозділів і служб, в яких працюють близько 4 тисяч вільногірців.

Як прокоментував призначення т. в. о. голови правління АТ «ОГХК» Артур Сомов, Володимир Криштоп має необхідний досвід, професіоналізм і відмінну ділову репутацію, які вкрай потрібні компанії, зважаючи на скору приватизацію.

У нашого земляка, який родом із села Вільшана Недригайлівського району, близько 30 років управлінського досвіду, на Сумщині працював у державних та комерційних підприємствах телекомунікаційного, виробничого, енергетичного та машинобудівного секторів, удостоєний звання Заслужений працівник у сфері послуг України.