Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Який дитячий одяг підбирати для осені – жахливі помилки батьків

634

Традиційно з року в рік з першим серпневим похолоданням батькі задаються питанням – який дитячий одяг купувати цього сезону? І так само традиційно з року в рік допускають одні й ті ж помилки.

До чого можуть призвести помилки при виборі та купівлі осіннього одягу? До того, що в потрібний момент ваша дитина залишиться без дійсно необхідної теплої і комфортної куртки, зате з модним комбінезоном, який незручно самостійно одягати, або з пальто, купленим на виріст, яке реально за літо стало вже на розмір менше, ніж потрібно. Як уникнути покупок зайвого, непотрібного одягу і необхідності повторно, екстрено купувати інші речі?

Перше правило – продуманість покупок, ніякого поспіху. Куплене поспіхом, дуже рідко буває вдалим. Тайм-менеджмент і списки планованих покупок збережуть ваші кошти. І першим кроком має стати ревізія вже наявних речей. Найчастіше непотрібний осінній одяг купують тому, що просто забули про куплені “на виріст” речі. Тут і стане в нагоді звичка вести списки – як купленого, з розбивкою по роках і зростанню, так і планованих покупок.

Друге – свій вибір варто “приміряти” подумки на дитину. І якщо стильні речі флегматичного сина подруги підкорили ваше серце – зовсім не обов’язково вони підійдуть вашому активному, рухливому шибеникові. Тому непогано буде якщо покупку осіннього одягу дитині ви будете робити з урахуванням його характеру і власних звичок і стилю життя.

Третє – протистояння “вірусному маркетингу”. Не зловживайте читанням оглядів речей в інтернеті просто так, для розваги, якщо не шукаєте відгуки на конкретний товар. Часто такі огляди, і особливо хвалебні відгуки користувачів під ними, створюють помилкове відчуття гострої необхідності придбати річ, про існування якої ви і не знали до прочитання огляду. На перший погляд наявність відгуків від «реальних людей» – хороша рекомендація покупці. Але насправді – серед таких цілком чесних відгуків часто маскуються замовні. Тому що ця “вірусна” реклама дешевше і ефективніше ніж оплачена пряма реклама. Завжди зупиняйтеся і думайте – чи варто купувати все те, про що дізналися? Не робіть необдуманих імпульсних покупок.

Отже – продумавши і склавши план покупок, представивши свою дитину восени – на прогулянці, на майданчику, в садочку чи школі, ви вже складете собі приблизний список осіннього одягу, який необхідно буде купити. Тепер можна вирушати разом з дитиною в магазини на примірку. Або ж, озброївшись сантиметровою стрічкою, робити покупки не виходячи з дому за допомогою інтернет-ресурсів, таких, наприклад, як сайт Клубок. Тут на об’ємнії дошці оголошень у великому асортименті присутній дитячий одяг для осені. Ви зможете грамотно і якісно скласти осінній гардероб для свого малюка за цілком помірними цінами.

Враховуйте можливість ранньої осені, і заздалегідь складайте комплект одягу на випадок різкого похолодання.