Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Мир, а не перемир’я

391

Зараз українське суспільство вирує, обговорюючи закон про особливий статус Донбасу. Одне з головних питань — чи треба погоджуватися на мир на таких умовах. У партії «Сильна Україна» знають на нього відповідь. Про це заявив Cергій Слизький – голова Сумської обласної організації партії Сергія Тігіпка «Сильна Україна»:

– Ми всі прагнемо миру, який би дав можливість повернути країні спокій. Ми втомилися хоронити рідних та близьких, втомилися зі страхом вмикати черговий випуск новин, втомилися спостерігати, як скорочення робочих місць, припинення соціальних виплат влада повністю «списує» на війну. У державному хаосі крапку може поставити лише мир.

Тут я повністю розділяю позицію політичної партії «Сильна Україна». Її лідер Сергій Тігіпко — єдиний політик, який із самого початку конфлікту (після Майдану, після анексії Криму) заявив: мир без стратегії економічного розвитку неможливий! Адже мир – це незалежність економічна та соціальна. І, якби політики зрозуміли це відразу, не було б тисячі жертв.