Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Выборы на Сумщине: 88 кандидатов на 6 мест (полный список по округам)

2,653

ЦВК зареєструвала списки кандидатів-мажоритарників у депутати на позачергових парламентських виборах у Сумській області. Загалом у балотуванні беруть участь 88 кандидатів

В одномандатному окрузі № 157 комісією зареєстровані:

Олег Ананченко, висунутий партією “Зелена планета”, народився 25 червня 1957 року в Сумах, освіта вища, пенсіонер, безпартійний, проживає в Сумах.

Ігор Бабенко, висунутий Ліберальною партією України, народився 25 травня 1985 року в Сумах, освіта вища, інженер комунального закладу з експлуатації адміністративної споруди Сумської обласної ради, безпартійний, проживає в Сумах.

Сергій Клочко, самовисуванець, народився 22 вересня 1958 року в Сумах, освіта вища, директор ТОВ телерадіокомпанії “АкадемТВ”, безпартійний, проживає в Сумах.

Володимир Лазарєв, самовисуванець, народився 11 травня 1975 року в Сумах, освіта вища, керівник БФ “Соцінвест”, безпартійний, проживає в Сумах.

Олексій Макарюк, самовисуванець, народився 5 серпня 1979 року в Сумах, освіта вища, заступник директора Центру заочної, дистанційної та вечірньої форм освіти, призваний на військову службу під час мобілізації, безпартійний, проживає в Сумах.

Олег Медуниця, висунутий партією “Народний фронт”, народився 27 липня 1971 року в Сумах, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в Сумах.

Ігор Науменко, висунутий Радикальною партією Олега Ляшка, народився 27 серпня 1967 року в Сумах, освіта вища, начальник Сумського філіалу Центрального науково-дослідного інституту, озброєння та військової техніки Збройних сил України, безпартійний, проживає в Сумах.

Сергій Науменко, висунутий “Партією Сергія Тігіпка “Сильна Україна”, народився 29 листопада 1956 року в селі Чупахівка Охтирського району Сумської області, освіта вища, генеральний директор ТОВ “Інвестор-96”, член партії “Сильна Україна”, проживає в Сумах.

Сергій Савченко, самовисуванець, народився 9 червня 1961 року в Сумах, освіта вища, директор ТОВ “Регіонбуд-7”, безпартійний, проживає в Сумах.

Юрій Свідлов, самовисуванець, народився 31 жовтня 1961 року в Сумах, освіта вища, начальник ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою “Кадетський корпус” імені І.Г. Харитоненка, безпартійний, проживає в Сумах.

Володимир Терещенко, самовисуванець, народився 25 травня 1976 року в Сумах, освіта вища, заступник генерального директора ДП “Національна кінематика України”

Юрій Ходзюк, самовисуванець, народився 7 травня 1975 року в селищі міського типу Млинів Рівненської області, освіта середня, підприємець, безпартійний, проживає в Сумах.

Наталія Цира, самовисуванка, народилася 30 серпня 1985 року в Сумах, освіта вища, комерційний директор ТОВ ” Гідротехбуд”, безпартійна, проживає в Києві.
Володимир Шилов, висунутий партією “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, народився 11 березня 1953 в селі Бромлі Тростянецького району Сумської області, освіта вища, директор ТОВ “Імпульс”, член партії “Батьківщина”, проживає в Сумах.

Виборчий одномандатний округ №157 включає в себе Ковпаківський район, частину Зарічного району Сум, село Піщане Сумської міської ради з населеними пунктами Піщанської сільської ради.

В одномандатному окрузі № 158 комісією зареєстровані:

Микола Аліфанов, самовисуванець, народився 19 березня 1959 року в селі Олександрівка Сумського району Сумської області, освіта вища, директор ТОВ “БК “Ганеш”, безпартійний, проживає в селищі міського типу Степанівка Сумського району Сумської області.

Юрій Гедерим, висунутий партією “Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”, народився 29 липня 1977 року в Білопіллі, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в Білопіллі.

Сергій Головач, самовисуванець, народився 18 лютого 1955 року в селі Ободи Білопільського району, освіта вища, заступник директора агрофірми “Агрозахист”, безпартійний, проживає в Сумах.

Віталій Жиленко, самовисуванець, народився 24 грудня 1976 року в Сумах, освіта середня, заступник директора ТОВ “Сумбудтранс”, безпартійний, проживає в Сумах.

Олександр Калін, самовисуванець, народився 16 червня 1976 року в місті Охтирка Сумської області, освіта вища, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Сумської обласної державної адміністрації, безпартійний, проживає в Сумах.

Петро Кідіменко, висунутий “Партією Сергія Тігіпка “Сильна Україна”, народився 16 червня 1966 року в селі Полошки Глухівського району Сумської області, освіта вища, тимчасово не працює, член партії “Сильна Україна”, проживає в Сумах.

Володимир Ладика, самовисуванець, народився 23 серпня 1962 року в селі Підлипне Конотопського району Сумської області, освіта вища, ректор Сумського національного аграрного університету, безпартійний, проживає в Сумах.

Іван Перерва, самовисуванець, народився 5 жовтня 1962 року в селі Самотоївка Краснопільського району Сумської області, освіта вища, Самотоївський сільський голова, безпартійний, проживає в Самотоївці.

Микола Полілуй, висунутий партією “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, народився 1 січня 1966 року в місті Шостка Сумської області, освіта вища, директор з наукової роботи ТОВ “НВП “Агробіопродукт”, член партії “Батьківщина”, проживає в Києві.

Ігор Потапенко, самовисуванець, народився 26 травня 1970 року в селі Ободи Білопільського району, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в Сумах.
Олександр Ревенко, висунутий Радикальною партією Олега Ляшка, народився 28 січня 1989 року в Сумах, освіта вища, підприємець, член Радикальної партії Олега Ляшка, проживає в Сумах.

Євген Скоробагатський, самовисуванець, народився 1 квітня 1969 року в місті Оренбург (Росія), освіта вища, комерційний директор ТОВ “СКС “Консалд”, проходить військову службу за призовом під час мобілізації, безпартійний, проживає в Сумах.

Олександр Сугоняко, висунутий партією “Блок Петра Порошенка”, народився 8 січня 1958 року в місті Шостка Сумської області, освіта вища, начальник Головного управління юстиції у Сумській області, безпартійний, проживає в Сумах.

Володимир Токар, самовисуванець, народився 15 серпня 1956 року в місті Берлін (Німеччина), освіта вища, заступник директора ВАТ “Сумський завод продовольчих товарів”, член партії “Батьківщина”, проживає в Сумах.

Олександр Хацько, висунутий Ліберальною партією України, народився 15 квітня 1970 року в Білопіллі, освіта вища, фінансовий радник ТОВ “ІБК Олан”, член Ліберальної партії України, проживає в Білопіллі.

Виборчий одномандатний округ №158 включає в себе частину Зарічного району Сум, Білопільський, Краснопільський та Сумський райони.

В одномандатному окрузі № 159 комісією зареєстровані:

Олександр Безкоровайний, самовисуванець, народився 27 січня 1961 року в Глухові, освіта вища, генеральний директор ТОВ “Партнер-Альянс Капітал + Менеджмент”, безпартійний, проживає в Глухові.

Андрій Деркач, самовисуванець, народився 19 серпня 1967 року в Дніпропетровську, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в Києві.

Ірина Калій, самовисуванка, народилася 7 березня 1983 року в місті Кролевець Сумської області, освіта вища, оператор ПК у Кролевецькій центральній районній лікарні, безпартійна, проживає в Кролевці.

Роман Козлов, самовисуванець, народився 28 серпня 1982 року в місті Кролевець Сумської області, освіта вища, підприємець, член партії “УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка”, проживає в Кролевці.

Сергій Кудінов, самовисуванець, народився 12 травня 1975 року в місті Переяслав-Хмельницький Київської області, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в Києві.

Віктор Лисенко, висунутий партією “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, народився 3 квітня 1960 року в місті Яготин Київської області, освіта вища, директор Глухівської філії страхової компанії “Провідна”, член партії “Батьківщина”, проживає в Глухові.

Сергій Лисенко, самовисуванець, народився 6 травня 1981 року в Глухові, освіта вища, адвокат, безпартійний, проживає в місті Бровари Київської області.

Світлана Луцишин, самовисуванка, народилася 21 листопада 1961 в місті Львів, освіта вища, Дубовицький сільський голова, безпартійна, проживає в селі Дубовичі Кролевецького району Сумської області.

Володимир Любивий, самовисуванець, народився 8 квітня 1970 року в місті Кролевець Сумської області, освіта вища, помічник ректора Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, безпартійний, проживає в місті Кролевець.

Дмитро Ляшко, самовисуванець, народився 16 квітня 1988 року в Глухові, освіта вища, підприємець, безпартійний, проживає в Глухові.
Віктор Московченко, висунутий Комуністичною партією України, народився 15 липня 1948 року в селі Хвощівка Хорольського району Полтавської області, освіта вища, пенсіонер, член КПУ, проживає в селі Шевченкове Глухівського району Сумської області.

Сергій Нагорний, висунутий партією Сергія Тігіпка “Сильна Україна”, народився 19 листопада 1985 року в місті Дружба Ямпільського району Сумської області, освіта вища, керівник апарату Ямпільської районної адміністрації, член партії “Сильна Україна”, проживає в місті Дружба Ямпільського району Сумської області.

Олександр Непочатов, висунутий Радикальною партією Олега Ляшка, народився 11 березня 1973 року в місті Уральськ (Казахстан), освіта вища, заступник начальника відділу контролю та економічної безпеки ПАТ “Аграрний фонд”, член Радикальної партії, проживає в місті Лозова Харківської області.

Ігор Палагін, самовисуванець, народився 4 грудня 1963 року в місті Дружба Ямпільського району Сумської області, освіта вища, тимчасово не працює, член Партії регіонів, проживає в місті Дружба.

Олександр Палагін, самовисуванець, народився 6 липня 1974 року в Дніпропетровську, освіта вища, директор ТОВ “Старий міст”, безпартійний, проживає в Дніпропетровську.

Михайло Подолін, висунутий партією “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, народився 8 листопада 1972 року в Сумах, освіта середня, директор ТОВ “Сумиоблпродторг”, член партії “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, проживає в Сумах.

Виборчий одномандатний округ №159 включає в себе місто Глухів, Глухівський, Путивльський, Серединно-Будський, частину Кролевецького, частину Конотопського і частину Шостковського районів.

В одномандатному окрузі № 160 комісією зареєстровані:

Іван Боршош, висунутий партією “Блок Петра Порошенка”, народився 14 січня 1975 в селі Великий Раковець Іршавського району Закарпатської області, освіта вища, заступник голови Сумської обласної державної адміністрації, безпартійний, проживає в Сумах.

Сергій Громов, самовисуванець, народився 11 травня 1978 року в селищі Уста Уренського району Нижегородської області (Росія), освіта вища, комерційний директор ТОВ “Промсервіс-2011”, безпартійний, проживає в селищі міського типу Вороніж Шосткинського району Сумської області.

Віталій Демидко, самовисуванець, народився 4 червня 1971 року в місті Павлодар (Казахстан), освіта вища, заступник директора ТОВ “ТВП “Дім торгівлі””, член Народної партії, проживає в місті Конотоп Сумської області.

Віктор Ляшенко, висунутий Комуністичною партією, народився 17 липня 1955 року в селі Комань Новгород-Сіверського району Чернігівської області, освіта вища, пенсіонер, член КПУ, проживає в Шостці.

Сергій Любота, самовисуванець, народився 15 лютого 1972 року в Конотопі, освіта вища, старший офіцер мобілізаційного відділення Конотопського об’єднаного міського комісаріату, безпартійний, проживає в Конотопі.

Ігор Молоток, самовисуванець, народився 4 червня 1967 року в Шостці, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в Шостці.

Юрій Обод, самовисуванець, народився 11 липня 1989 року в місті Кіровськ Луганської області, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в Кіровську.

Віктор Тимошенко, висунутий партією “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина””, народився 26 вересня 1958 року в селі Красне Бахмацького району Чернігівської області, освіта вища, голова Конотопської районної адміністрації, член партії “Батьківщина”, проживає в місті Конотоп.

Богдан Тицький, народився 13 травня 1989 року в селищі міського типу Березнегувате Миколаївської області, освіта середня, політичний аналітик Інституту проблем регіональної політики і сучасної політології, безпартійний, проживає в Києві.

Виборчий одномандатний округ №160 включає в себе міста Конотоп, Шостка, частину Конотопського, частину Кролевецького і частину Шоскинського районів.

В одномандатному окрузі № 161 комісією зареєстровані:

Олександр Бойко, самовисуванець, народився 18 травня 1981 року в Ромнах, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в Ромнах.

Олександр Ващенко самовисуванець, народився 6 жовтня 1982 року в селищі Недригайлів Сумської області, освіта вища, директор ТОВ “Нові дисконтні системи України”, безпартійний, проживає в Києві.

Ігор Галенко, висунутий партією “Воля”, народився 19 лютого 1991 року в селі Русанівка Сумської області, освіта середня, тимчасово не працює, член партії “Воля”, проживає в Русанівці.

Сергій Гресь, висунутий партією “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, народився 3 листопада 1964 року в селі Розбишівка Полтавської області, освіта вища, фізична особа – підприємець, член партії “Батьківщина”, проживає в смт Липова Долина.

Микола Гриценко, самовисуванець, народився 9 травня 1962 року в селі Тимченки Сумської області, освіта вища, президент благодійної організації “Фонд сприяння ініціативам газети “День”, безпартійний, проживає в Києві.

Анатолій Кобзаренко, самовисуванець, народився 9 червня 1965 року в селі Лучка Сумської області, освіта вища, директор ТОВ “Завод Кобзаренко”, безпартійний, проживає в Лучці.

Віталій Коломієць, висунутий від партії “Блок лівих сил України”, народився 31 травня 1963 року в селі Залатиха Сумської області, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в селі Гудими Сумської області.

Микола Лаврик, висунутий партією “Блок Петра Порошенка”, народився 30 червня 1952 року в селі Коровинці Сумської області, освіта вища, голова ради директорів компанії “Талан”, безпартійний, проживає в Ромнах.

Анатолій Линник, самовисуванець, народився 30 березня 1965 року в селі Чернеча Слобода Сумської області, освіта вища, начальник управління майном Сумської обласної ради, безпартійний, проживає в Сумах.

Едуард Леонов, висунутий від партії “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, народився 3 лютого 1974 року в Євпаторії Автономної Республіки Крим, освіта вища, народний депутат, член партії “Свобода”, проживає в Ромнах.

Юрій Сердюк, висунутий Комуністичною партією, народився 21 листопада 1971 року в селищі Недригайлів Сумської області, освіта вища, тимчасово не працює, член Комуністичної партії, проживає в Недригайлові.

Михайло Скляров, висунутий “Партією Сергія Тігіпка “Сильна Україна”, народився 23 листопада 1958 року в селі Засулля Сумської області, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в Сумах.

Василь Шевченко, самовисуванець, народився 1 квітня 1957 року в селі Сміле Сумської області, освіта вища, пенсіонер, безпартійний, проживає в Києві.

Володимир Шульга, висунутий від партії “Народний фронт”, народився 29 березня 1973 року в Одесі, освіта вища, народний депутат, член партії “Народний фронт”, проживає в Сумах.

В’ячеслав Шапошнік, висунутий Радикальною партією Олега Ляшка, народився 1 березня 1965 року в місті Лубни Полтавської області, освіта вища, директор ТОВ “Інтегра Кепітал ЛТД”, член Радикальної партії, проживає в Сумах.

Сергій Талала, висунутий партією “Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”, народився 25 червня 1962 року в селі Шевченкове Сумської області, освіта вища, голова правління міжнародної громадської організації “Українсько-китайська рада торгово-економічного розвитку”, безпартійний, проживає в Києві.

Округ №161 включає в себе місто Ромни, Буринський, Липоводолинський, Недригайлівський, Роменський райони і частину Конотопського району.

В одномандатному окрузі № 162 комісією зареєстровані:

Анатолій Басов, народився 1 червня 1958 року в селі Дернове Тростянецького району Сумської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор, ТОВ “Качанове Агро”, директор, КП “Благоустрій” Охтирської міської ради, член Ліберальної партії України, проживає в місті Охтирка Сумської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Ліберальна партія України.

Владислав Бухарєв, висунутий партією “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, народився 14 березня 1969 року в місті Лебедин Сумської області, освіта вища, офіцер з особливих доручень апарату голови Служби безпеки України, безпартійний, проживає в Києві.

Ірина Демченко, самовисуванець, народилася 31 жовтня 1956 Лебедині Сумської області, освіта вища, пенсіонер, безпартійнa, живе в Охтирці.

Петро Дяченко, висунутий “Партією Сергія Тігіпка “Сильна Україна”, народився 5 квітня 1952 року в місті Гуково Ростовської області Росії, освіта вища, пенсіонер, член партії “Сильна Україна”, проживає в Сумах.

Олександр Єрмак, самовисуванець, народився 4 січня 1969 року в Охтирці, освіта вища, фізична особа-підприємець, безпартійний, проживає в Охтирці.

Павло Ковальчук, висунутий Комуністичною партією, народився 23 березня 1977 року в Охтирці, освіта вища, фізична особа – підприємець, член Комуністичної партії, проживає в Охтирці.

Ірина Купрейчик, висунута політичною партією “Народний фронт”, народилася 12 червня 1971 року в місті Чернігові, освіта вища, народний депутат, безпартійнa, проживає в Харкові.

Костянтин Макаренко, самовисуванець, народився 14 липня 1958 року в Ташкенті, Узбекистан, освіта вища, президент у Сумській ТПП, безпартійний, проживає в Сумах.

Юрій Меєрович, народився 27 жовтня 1961 року в місті Охтирка Сумської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта середня спеціальна, старший тренер, Охтирська ДЮСШ, безпартійний, проживає в місті Охтирка Сумської області, судимість відсутня, самовисування.

Юрій Набока, самовисуванець, народився 17 березня 1965 року в Харкові, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в Лебедині.

Петро Оленич, самовисуванець, народився 27 липня 1982 року в Очакові Миколаївської області, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в Києві.

Віктор Панков, самовисуванець, народився 10 лютого 1968 року в селі Лутище Сумської області, освіта вища, заступник генерального директора з юридичних питань в ДП “Укрспирт”, безпартійний, проживає в Києві.

Віталій Поляковський, самовисуванець, народився 10 грудня 1966 року в місті Тростянець Сумської області, освіта вища, фізична особа – підприємець, член партії “Український демократичний альянс за реформи (УДАР) Віталія Кличка”, проживає в Тростянці.

Валерій Верьовченко, висунутий Радикальною партією Олега Ляшка, народився 5 травня 1965 року в Черкасах, освіта вища, директор ТОВ “Молочний завод “Еко-Продукт”, член Радикальної партії, проживає в Сумах.

Жанна Світлична, висунута українською партією “Зелена планета”, народилася 22 листопада 1983 року в Сумах, освіта вища, помічник адвоката, безпартійнa, проживає в Сумах.

Анатолій Басов, висунутий Ліберальною партією, народився 1 червня 1958 року в селі Дернове Сумської області, освіта вища, директор ТОВ “Качанова Агро”, директор КП “Благоустрій” Охтирської міської ради, член Ліберальної партії, проживає в Охтирці.

Юрій Меєрович, самовисуванець, народився 27 жовтня 1961 року в Охтирці, освіта середня спеціальна, старший тренер в Охтирській ДЮСШ, безпартійний, проживає в Охтирці.

Артем Семеніхін, висунутий партією “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, народився 9 квітня 1982 року в Конотопі Сумської області, освіта вища, фізична особа – підприємець, проходить військову службу за призовом по мобілізації, член партії “Свобода”, проживає в Конотопі.

Олександр Станков, самовисуванець, народився 4 грудня 1983 року в Броварах Київської області, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в Броварах.

Віктор Сугак, висунутий партією “Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”, народився 3 січня 1956 року в селі Будне Сумської області, освіта вища, директор ТОВ “Плодорозсадник”, голова спостережної ради Охтирський м’ясокомбінат”, безпартійний, проживає в Охтирці.

Олег Франчук, самовисуванець, народився 11 квітня 1979 року в місті Оломоуц, Чехія, освіта вища, радник в ТОВ “Парадіс Сервіс”, безпартійний, проживає в Києві.

Округ №162 в включає в себе міста Лебедин та Охтирка, Великописарівський, Лебединський, Охтирський, Тростянецький райони.