Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Вороги не покидають спроб зачепитися в Тростянці, хоча несуть великі втрати

3,095

Села навколо Тростянця ворог не контролює. В місті є проблеми з енерго та водо забезпеченням. Найбільша проблема – поховання, адже пропуск на кладовище потрібно вирішувати на блокпостах росіян. Про це в соцмережах повідомив Тростянецькій міський голова Юрій Бова.

«22 день війни. 22 день окупації Тростянця. Офіційна інформація, що наразі відбувається по нашій громаді.

Росіяни не покидають спроб зачепитися в Тростянці, хоча несуть великі втрати. Тростянець їм потрібен щоб обстрілювати і тримати в напрузі Охтирку. Всі села навколо Тростянця ворог вже не контролює.  Маю величезну надію що 93-тя ОМБр Холодний Яр разом з теробороною найближчим часов доб’є ворога і звільне Тростянець. Наприклад позавчора були завдані якісні удари по угрупованню російських військ біля с.Білка. Внаслідок спільних дій  було знешкоджено 28 одиниць різноманітної  техніки окупанта, серед яких ракетна установка, артсистеми, БТРи, бензовоз і грузові машини, велика кількість боєприпасів. Ворог покинув село.

І таких прикладів багато, де росіян на Сумщині, навколо Тростянця і в самому місті, в Боромлі б’ємо з ЗСУ. Переконаний перемога з кожним днем наближається!

Єлектроенергія

Все що можуть роблять енергетики Сумиобленерго. Обіцяють спробувати сьогодні подати електроенергію на Тростянець і частину сіл громади. Якщо вона з’явиться, буде вода по місту і водовідведення. Чекаємо і дякуємо електрикам за їх зусилля.

Продукти.

Вчора роздали продукти, що вдалося завезти в Тростянець більш ніж 300 людям. Звісно цього мало..

Завозити фурами їх в місто небезпечно. Маю надію кожна здрава людина це розуміє і виважено коментує цю ситуацію. Нажаль є ті  хто розриваютьсямв соцмережах і призивають принести їжу їм додому. Причому звонять часто здорові чоловіки. На питання чому не йдете і не получаєте продукти там де ми хоч якось завозимо, в те ж ПТУ, відповідь майже однакова: “ага, там на вулиці страшно, стріляють”. Так от виходить волонтерам, які пробують допомагати, ризикуючи часто життям, не страшно? Звісно теж страшно. І зараз кожен повинен згуртуватися і допомагати не лише собі, а і сусідам, друзям. Кожному ж волонтеру щира подяка та шана! По селам Солдатське, Нициха,Печини, Люджа і інші на східній стороні гррмади вже вирішується питання завозу продуктів харчування через Кириківку. Організовуємо доставку їжі з Полтави.

Там наш вагон гуманітарного грузу з Чорткова. На інші села пробуємо завезти з Гадяча. Потрібен невеликий транспорт – бусіки для доставки грузів. В кого є можливість допомогти, звязуйтеся зі мною

Лікарня

Попри значний відтік кадрів, лікарня працює. Навіть приймають пологи.. Проблемии з відсутністю електрики на водопостачанні і подачі тепла вирішили завдяки електрогенератору. Сьогодні вода повинна з’явитися. Їжу готують, невеликі запаси ще є. Запас ліків є і ще підвозимо потроху.

Поховання

З цим проблема чи не найбільша. Пропуск на кладовище потрібно в кожній конкретній ситуації вирішувати індивідуально на блокпостах росіян

Зелений коридор.

Сьогодні його знову не буде. Добре що за попередні коридори вивезли біля 2,5 тис людей. Віримо що скоро місто звільнять і ніякі коридори не знадобляться.

Тримаймося! Вистоїмо!!! Переможемо!», – написав він.