Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Вітання генерала Нестеренка з Днем захисників та захисниць

551
В 2023 році не випадковістю стало те, що в перший день жовтня відзначаються три важливих свята для нашої країни: День захисників та захисниць України, День територіальної оборони України та День працівників освіти.
Саме завдяки нашим вчителям та викладачам, їх патріотичному вихованню, з перших днів війни та повномасштабного вторгнення ще колишні учні, студенти та випускники стали на захист своєї держави. Багато педагогів взяли зброю до рук та стали до лав Сил оборони України.
Ще з 2015 році, будучи на посаді заступника командувача військ оперативного командування «Північ» з територіальної оборони, ми почали створення системи територіальної оборони, і як результат реформування – створено окремий рід сил Збройних сил України. Ми пройшли складний час, не дивлячись, що тривали бойові дії, підготували бригади сил територіальної оборони, які воюють ­
пліч-о-пліч з досвідченими та легендарними бригадами Сухопутних військ ЗСУ.
Вторгнення ворога зробило з кожного з нас захисника та захисницю нашої держави – це добровольці, військові та всі сили оборони. Важливим залишається і наш тил, це представники органів влади, волонтери, лікарі, рятувальники.
Бажаю кожному та кожній міцного козацького здоров’я, удачі в кожній розпочатій справі та скорішої нашої Перемоги!
Вічна пам’ять Героям, які віддали життя за захист своєї землі, співчуття рідним за загиблих Воїнів.
З повагою, заступник командувача
Сухопутних військ Збройних Сил України, генерал-майор Олександр НЕСТЕРЕНКО