Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Військовий з Сумщини нагороджений орденом

464

Орден «Золота Зірка» отримав начальник Охтирського гарнізону, командир військової частини А0563 Денис Дикий.

Президент України Володимир Зеленський вручив орден «Золота Зірка» полковнику Денису Дикому, полк якого веде запеклі оборонні бої з підрозділами збройних сил Російської Федерації за місто Охтирку та її околиці. За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі — присвоєно звання «Герой України» з врученням ордена «Золота Зірка».

Урочиста церемонія відбулася в Маріїнському палаці в Києві.

Денис Леонідович Дикий
Народився: 14 жовтня (саме в День Захисника України та Українського козацтва) 1980 р. в Алтайському краї в родині військових.

Освіта: в 2002 році закінчив Кам’янець-Подільський військовий інженерний інститут за спеціальністю «Застосування частин та з’єднань інженерних військ». В 2010 році вступив до Національного університету оборони України ім. І. Черняховського, де отримував освіту магістра за спеціальністю Застосування частин та з’єднань інженерних військ оперативно-тактичного рівня. До речі, закінчив навчальний заклад в 2012 році із золотою медаллю і був нагороджений шаблею Богдана Хмельницького.

Професійна діяльність: з 2002 року проходив службу у військовій частині А0563 на різних посадах – від командира взводу до начальника штабу інженерно-саперного батальйону.

В 2012 році зайняв посаду заступника командира В/Ч А0563 з озброєння. 21 серпня 2018 року був призначений її командиром.

Хобі: вивчення англійської мови, спорт та активне дозвілля – футбол, волейбол, катання на лижах, плавання – в залежності від пори року.